Babilon Fight Night 1: Ceremonia ważenia otwarta dla kibiców

Sporty walki

Organizatorzy gali Babilon Fight Night 1/Babilon MMA 8 zapraszają wszystkich przedstawicieli mediów oraz kibiców na oficjalne ważenie przed galą z walką wieczoru Cieślak vs Durodola. Ceremonia odbędzie się w czwartek 30 maja o godzinie 12:30 w Champions Sports Bar & Restaurant przy al. Jerozolimskie 65/79 w Warszawie.

Bilety na galę Babilon Fight Night 1 dostępne tutaj!

 

Połączenie bardzo dobrego boksu z emocjonującymi walkami w MMA – tak ma wyglądać najbliższa, niecodzienna gala Tomasza Babilońskiego. Tym razem zdecydował się na połączenie dyscyplin w arenie kolarskiej w Pruszkowie, gdzie nigdy wcześniej nie było takiego wydarzenia sportowego. Jest zwolennikiem gal poza tradycyjnymi halami sportowymi, wymyślił np. w kopalni soli w Wieliczce i amfiteatrze w Międzyzdrojach.

 

W walce o pas organizacji Babilon MMA w kategorii piórkowej Daniel „Rutek” Rutkowski zmierzy się z Damianem Zorczykowskim. Będzie to "wybuchowy" pojedynek czołowych polskich zawodników. Obaj odnosili sukcesy w zapasach, czują się jak ryba w wodzie walcząc w parterze, ale zgodnie zapowiadają, że ich starcie na gali "Babilon MMA 8" 31 maja w Pruszkowie może rozstrzygnąć się w... stójce.

- Na torze kolarskim wystąpi cała plejada bardzo mocnych zawodników MMA, jak np. Michał Kita, Łukasz Brzeski, Adrian Błeszyński czy Michał Pietrzak. W tym gronie są np. mistrzowie i medaliści mistrzostw Polski w zapasach oraz uczestnicy mistrzostw świata i Europy - dodał promotor.

 

Bilety na galę Babilon Fight Night 1 dostępne tutaj!

 

Transmisja gali Babilon Fight Night 1/Babilon MMA 8 w piątek od godz. 19:30 w Polsacie Sport Fight, od godz. 20:00 w Polsacie Sport Extra i Super Polsacie oraz od godz. 22:15 w Polsacie.

mt, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie