FFF: Fit Dzik poznał przeciwnika

Sporty walki

Znany polski zawodnik capoeiry, Mateusz „Graduado Camarao” Stawski będzie rywalem Tomasza „Fit Dzika” Łomnickiego 8 czerwca na gali FFF w hali CRS w Zielonej Górze.

Mateusz Stawski już prawie 14 lat trenuje capoeirę, brazylijską sztuka walki, która łączy w sobie taniec oraz w szczególności niezwykle niebezpieczne kopnięcia. 28-latek z Gniezna ma na koncie dwa srebrne medale Mistrzostw Europy oraz dwa brązowe medale Mistrzostw Polski. Reprezentant Muzenza Capoeira doskonalił także umiejętności bokserskie pod okiem trenera Jakuba Czaprowicza w klubie Walka Gniezno. „Camarão” miał już okazję stoczyć kilka pojedynków w amatorskiej formule MMA.

 

Tomasz Łomnicki jeszcze niedawno ważył niemal 200 kilogramów i zmagał się z chorobami wynikającymi z jego otyłości. Mieszkaniec Ostrowa postanowił zmienić swoje życie i zaczął trenować. Po 27 miesiącach pracy z trenerami i żelastwem ważył już 100 kilogramów i sam postanowił pomóc innym, którzy mają podobne problemy do niego. Teraz jest trenerem oraz popularnym w sieci „Fit Dzikiem”, który pokazuje, że każdy może odmienić swoje życie dzięki treningowi. Do walki na zasadach MMA ostrowianin stanie po raz pierwszy, ale miał już okazję mierzyć się w klatce w formule kickboxingu. Łomnicki zmierzył się z Bartoszem Buchwaldem na gali Octagon No Mercy 7 i wypunktował rywala na pełnym dystansie.

 

O FFF (Free Fight Federation)


W walkach wieczoru pierwszej gali FFF już 8 czerwca w hali MOSiR w Zielonej Górze, gwiazdor Disco Polo i młodszy brat najsilniejszego człowieka na świecie Krystian Pudzianowski skrzyżuje rękawice z jednym z najbardziej rozpoznawalnych polskich kulturystów, medalistą mistrzostwa świata Radosławem Słodkiewiczem. Swój wieloletni konflikt wreszcie w sportowej walce zakończą znani z wielu aren MMA i programów telewizyjnych Paweł „Trybson” Trybała i Marcin Najman. Kontrowersyjny pięściarz zapowiada, że będzie to jego ostatnia walka w życiu, a jego rywal zamierza zgotować mu „odpowiednie” pożegnanie. W trzeciej z głównych walk Greg Collins z Odjazdowych Bryk Braci Collins spotka się w klatce z zawodowym tancerzem i uczestnikiem pierwszej edycji programu „You Can Dance” Rafałem „Tito” Krylą.


Bilety w sprzedaży w serwisie eBilet.pl!

mt, Informacja Prasowa
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie