Babilon MMA 8: Pretendent z wygraną jeszcze przed galą! "Misja wykonana"

Sporty walki

Damian Zorczykowski (6-3, 1 KO, 4 SUB) już w najbliższy piątek stanie przed szansą zdobycia pasa mistrzowskiego organizacji Babilon MMA w kategorii piórkowej. W poniedziałek stoczył, a dokładniej jego żona stoczyła, pierwszą wygraną walkę. Na świat przyszła druga córka reprezentanta klubu Fight Club Łomża. Nela jest cała i zdrowa, a Zorczykowski może już z dumą taty i dużym spokojem wyczekiwać piątkowej konfrontacji z Danielem Rutkowskim (7-2, 5 KO, 1 SUB).

Zbliżający się termin narodzin pokrywający się z datą walki na pewno nie ułatwia koncentracji przed nadchodzącym sportowym wyzwaniem. Z takim zadaniem musiał uporać się Zorczykowski.

 

- Miejmy nadzieję, że wszytko pójdzie po naszej myśli, a później będzie czas na przyjemności, czyli walkę. Odkładający się w czasie termin na pewno nie będzie uspokajał sytuacji, więc liczę, że wszystko pójdzie zgodnie z planem - mówił Zorczykowski podczas niedzielnego treningu medialnym.

 

Poniedziałek miał być dniem kluczowym i takim się okazał. Na świat przyszła druga córka Zorczykowskiego - Nela. Duma tatusia jest cała i zdrowa, a pretendent do pasa mistrzowskiego Babilon MMA już szykuje sprawić pierwszą, złotą zabawkę dla swojej pociechy.

 

- Pierwsza misja w tym tygodniu wykonana. Na świat przyszła nasza druga córeczka. Nela waży 3520 gramów i mierzy 56 cm. Jestem bardzo dumny z żony, bo była bardzo dzielna. Teraz Nela czeka na swoją pierwszą zabawkę, czyli pas Babilon MMA - napisał w mediach społecznościowych Zorczykowski.

 

W piątek podczas gali Babilon Fight Night 1/Babilon MMA 8 Zorczykowski zmierzy się z Danielem Rutkowskim. Stawką walki będzie pas kategorii piórkowej.

 

W załączonym materiale wideo rozmowa z Damianem Zorczykowskim z niedzielnego treningu medialnego.

 

Transmisja gali Babilon Fight Night 1/Babilon MMA 8 w piątek od godz. 19:30 w Polsacie Sport Fight, od godz. 20:00 w Polsacie Sport Extra i Super Polsacie oraz od godz. 22:15 w Polsacie.

 

mt, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie