Babilon MMA 8: Kolejny bohater gali został ojcem. "Od dzisiaj zmienia się wszystko"

Sporty walki
Babilon MMA 8: Kolejny bohater gali został ojcem. "Od dzisiaj zmienia się wszystko"
fot. Babilon MMA

Dwóch uczestników gali Babilon Fight Night 1/Babilon MMA 8 do swoich walk będzie przystępować z podwójną motywacją. W poniedziałek po raz drugi tatą został Damian Zorczykowski (6-3, 1 KO, 4 SUB), a właśnie na świat przyszedł syn Daniela Skibińskiego (13-5, 2 KO, 2 SUB).

- Od dzisiaj zmienia się wszystko. Oto mój syn! Paulina, jesteś najdzielniejszą kobietą na ziemi - napisał na instagramowym profilu zawodnik Ankosu MMA. Pod wpisem gratulacje złożyło mu wielu zawodników MMA, w tym między innymi Krzysztof Jotko (20-4, 6 KO, 1 SUB).

 

Pierwotnie wydawało się, że podczas gali w Pruszkowie Skibiński zmierzy się z Zalimkhanem Yusupovem (9-3, 1 KO, 7 SUB). Ostatecznie jednak dojdzie do jego konfrontacji z Brazylijczykiem Adriano Rodriguesem (12-3-1NC, 8 KO, 3 SUB).

 

Po zwycięstwie z Pawłem Pawlakiem, Skibiński sięgnął po pas mistrzowski organizacji Babilon MMA. W Pruszkowie jednak nie będzie bronił tytułu, a walka odbędzie się na dystansie trzech rund.

 

- Były pewne zawirowania, gala była przełożona. Doszliśmy do wniosku, że takie rozwiązanie będzie optymalne. W kolejnym pojedynku wystąpię w walce mistrzowskiej i będę bronił tytuł - powiedział Skibiński.

 

Transmisja gali Babilon Fight Night 1/Babilon MMA 8 w piątek od godz. 19:30 w Polsacie Sport Fight, od godz. 20:00 w Polsacie Sport Extra i Super Polsacie oraz od godz. 22:15 w Polsacie. 

 

BS, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze