FFF: Bohater zmaga się z... kalafiorami! Strzykawka pełna krwi (WIDEO)

Sporty walki

Na gali FFF (Free Fight Federation) już 8 czerwca w Zielonej Górze do klatki po raz pierwszy do klatki wejdzie m.in. mistrz tuningu Greg Collins. Bohater wydarzenia w Zielonej Górze od wielu tygodni ciężko pracuje na sali treningowej, a efekty widoczne są gołym okiem. Także na uszach Collinsa, na których pojawiły się kalafiory znane z zapaśniczych mat.

Greg Collins przez ostatnie kilkanaście lat zdecydowanie najwięcej czasu poświęcał na tuningowanie aut. Adrenaliny jednak w świecie motoryzacji zaczęło powoli brakować. Collins zdecydował się spróbować swoich sił w sportach walki. Od kilku lat regularnie uczęszcza na treningi, a podczas FFF i konfrontacji z tancerzem Rafałem "Tito" Krylą będzie miał okazję zaprezentować umiejętności szerszej publiczności.

Treningi sportów walki wymagają dyscypliny, regularności, ale mimo wszystko czasami zbierają również dosłownie krwawe żniwa. Przekonał się o tym podczas jednego z treningów parterowych Collins. Uszkodzeniu uległa jego małżowina uszna, która zapełniła się krwią tworząc popularnego w świecie zapaśniczym sportów walki "kalafiora".

Z pomocą szybko ruszyła strzykawka, a Collins stał się bohaterem krótkiego nagrania, na którym widzimy zabieg usuwania zbędnego płynu. Oczywiście wykorzystał tę chwilę także na wysłanie wiadomości do swojego przeciwnika.

- Nie wiem, na co ty Rafał liczysz. Łatwego życia nie będziesz miał ze mną. Ratuje cię tylko szczęśliwy cios. Nic więcej - powiedział Collins.

 

Bilety w sprzedaży w serwisie eBilet.pl!

 

Bilety w sprzedaży w serwisie Abilet.pl!

 

W załączonym materiale wideo rozmowa z Gregiem Collinsem.

 

O FFF

 

Wolność w walce dla wszystkich. Nieważne kim jesteś, kulturystą, tancerzem, strażakiem. Każdy ma prawo wejść do klatki i sprawdzić się w najtwardszej formule, jaką jest MMA. 8 czerwca, w hali MOSiR w Zielonej Górze na pewno nie zabraknie emocji, a karty walk zapowiadają się interesująco.

 

W walkach wieczoru pierwszej gali FFF, gwiazdor Disco Polo i młodszy brat najsilniejszego człowieka na świecie, Krystian Pudzianowski skrzyżuje rękawice z jednym z najbardziej rozpoznawalnych polskich kulturystów, medalistą mistrzostwa świata Radkiem Słodkiewiczem.

 

Swój wieloletni konflikt w sportowej walce wreszcie zakończą znani z wielu aren MMA i programów telewizyjnych Paweł „Trybson” Trybała i Marcin Najman. Kontrowersyjny pięściarz zapowiada, że będzie to jego ostatnia walka w życiu, a jego rywal zamierza zgotować mu „odpowiednie” pożegnanie.

 

W trzeciej z głównych walk mistrz tuningu Greg Collins spotka się w klatce z zawodowym tancerzem Rafałem „Tito” Krylą.

 

Bilety w sprzedaży w serwisie eBilet.pl!

 

Bilety w sprzedaży w serwisie Abilet.pl!

 

Transmisja gali FFF już 8 czerwca na sportowych antenach Polsatu oraz w otwartym Polsacie.

mt, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie