Starszy pan poszkodowany przez piłkarza! Holender wylądował za bandami (WIDEO)

Podczas meczu o udział w eliminacjach Ligi Europy doszło do nieprzyjemnego i groźnie wyglądającego zdarzenia. Piłkarz Vitesse Arnhem Maikel van der Werff przeleciał przez bandę i wpadł na siedzącego po drugiej stronie starszego mężczyznę.

Sytuacja miała miejsce w 35. minucie meczu, gdy Van der Werff zderzył się z Cyrielem Dessersem z FC Utrecht nieopodal bocznej linii boiska. Rozpędzony obrońca Vitesse nie zdołał wyhamować przed stojącą przed nim bandą i z impetem przeleciał na jej drugą stronę. Pech chciał, że dokładnie w tym miejscu siedział starszy mężczyzna, który o mały włos nie został staranowany przez zawodnika.

Na szczęście zarówno piłkarz, jak i najbardziej pechowy kibic na GelreDome w Arnhem nie ucierpieli podczas tego zdarzenia.

Stawką meczu był udział w kwalifikacjach do Ligi Europy. Ostatecznie po dwóch spotkaniach lepsza okazała się drużyna FC Utrecht, która wygrała w Arnhem 2:0. Pierwszego gola strzelił uczestnik "kolizji" z 35. minuty Dessers, natomiast w drugiej połowie gospodarzy dobił Simon Gustafson. W pierwszym meczu padł wynik 1:1.