ZAKSA Kędzierzyn-Koźle potwierdziła powrót dwóch siatkarzy

Siatkówka
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle potwierdziła powrót dwóch siatkarzy
fot. Cyfrasport

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle kompletuje skład na nowy sezon. Do ekipy mistrza kraju dołączą Krzysztof Rejno i Kamil Semeniuk. Środkowy i przyjmujący wracają z rocznego wypożyczenia do Aluron Virtu Warty Zawiercie.

To właśnie w barwach ZAKSY Kędzierzyn-Koźle Kamil Semeniuk stawiał pierwsze kroki w seniorskiej siatkówce. Po trzech sezonach gry w kędzierzyńskim zespole Młodej Ligi w sezonie 2015/16 przyjmujący trafił do pierwszego zespołu ZAKSY Kędzierzyn-Koźle. Trzy kolejne sezony były wyjątkowo udane dla Kamila Semeniuka, z ZAKSĄ dwukrotnie sięgał po tytuł mistrza kraju, w sezonie 2017/18 zdobywając srebro mistrzostw Polski i Puchar Polski. Ostatni sezon przyjmujący spędził na wypożyczeniu w Zawierciu, będąc jednym z wyróżniających się zawodników półfinalisty PlusLigi.
 
 
 
 
View this post on Instagram

Krzysztof Rejno i Kamil Semeniuk wracają z rocznego wypożyczenia! Witajcie spowrotem💪👏

A post shared by ZAKSA Kędzierzyn-Koźle (@zaksa_kedzierzyn_kozle) on May 29, 2019 at 12:13pm PDT

 
Również Krzysztof Rejno wraca z wypożyczenia z Zawiercia. Środkowy w poprzednim sezonie był jednym z podstawowych zawodników zespołu. 25-letni zawodnik poza czujnością na siatce i regularnością w ataku potwierdził, jak dużym atutem w jego grze jest zagrywka. Do kędzierzynian środkowy trafił z pierwszoligowej Stali Nysa, to będzie czwarty sezon Krzysztofa Rejno w barwach ZAKSY (w latach 2016/17 oraz 2018/19 przebywał na wypożyczeniu, zbierając cenne doświadczenie w innych klubach PlusLigi).
 
ZAKSĘ Kędzierzyn-Koźle czekają kolejne zmiany kadrowe, drugi libero zespołu – Kamil Szymura najbliższy sezon ligowy spędzi na wypożyczeniu.
RM, zaksa.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze