Babilon Fight Night 1: Jak Cieślak znokautował Kalengę? (WIDEO)

Sporty walki

Podczas piątkowej gali Babilon Fight Night 1/Babilon MMA 8 do ringu powróci utalentowany Michał Cieślak (18-0, 12 KO). Pięściarz w swoim ostatnim występie udowodnił mistrzowskie aspiracje, a jego ofiarą tym razem był Youri Kalenga (24-6, 17 KO). W piątek Polak zmierzy się z Olanrewaju Durodola (29-6, 27 KO). Zanim jednak dojdzie do tej konfrontacji, obejrzyjcie jak Cieślak posłał na deski ostatniego przeciwnika.

Polski pięściarz w piątek może dołączyć do światowej czołówki kategori junior ciężkiej. Tak przynajmniej twierdzi jego przeciwnik Olanrewaju Durodola. Nigeryjczyk w karierze przegrywał tylko z najlepszymi na świecie, a pokonanie go może okazać się przepustką do wielkich pojedynków.

 

- Pozwólmy mu wykonać milowy krok w jego karierze. Taką okazję otrzyma w piątek. Jeśli wygra, to być może się znajdzie w czołówce światowej - ocenił Durodola.

 

W ostatnim pojedynku Cieślak także zdał cenny test i pokazał się z bardzo dobrej strony. Podopieczny Andrzeja Liczika podczas gali Friday Boxing Night przez techniczny nokaut w siódmej rundzie pokonał niebezpiecznego Youriego Kalengę.

 

Transmisja gali Babilon Fight Night 1/Babilon MMA 8 w piątek od godz. 19:30 w Polsacie Sport Fight, od godz. 20:00 w Polsacie Sport Extra i Super Polsacie oraz od godz. 22:15 w Polsacie.

mt, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie