Christensen: Linia ofensywna stanowi o naszej sile, ale jesteśmy zespołem

Piłka nożna

- Nasza linia ofensywna jest bardzo groźna i to ona głównie stanowi o naszej sile. Jesteśmy jednak zespołem i wspólnie gramy, bronimy, a nawet atakujemy - powiedział obrońca Chelsea Andreas Christensen.

W finale Ligi Europy Chelsea rozgromiła Arsenal 4:1. Po meczu obrońca "The Blues" przyznał, że wywalczenie trofeum jest dla niego szczególnym uczuciem.

 

- To zwycięstwo wiele dla nas znaczy. Również dla mnie osobiście, ponieważ jest to mój pierwszy tytuł w karierze. Za chwilę rozpoczniemy świętowanie - powiedział Christensen.

 

Prowadzący rozmowę z 23-letnim Duńczykiem Bożydar Iwanow zapytał go także o przebieg meczu.

 

- Spodziewaliśmy się, że Arsenal ruszy na nas od samego początku, ale tak się nie stało i gra była toczona w niskim tempie. W drugiej połowie to my przejęliśmy inicjatywę - dodał zawodnik Chelsea.

 

Wiele uwagi w ekipie ze Stamford Bridge poświęca się takim piłkarzom jak Eden Hazard, Olivier Giroud czy Pedro.

 

- Nasza linia ofensywna jest bardzo groźna i to ona głównie stanowi o naszej sile. Jesteśmy jednak zespołem i wspólnie gramy, bronimy, a nawet atakujemy - powiedział obrońca.

 

WYNIKI I TERMINARZ LIGI EUROPY

 

Oglądaj na żywo największe europejskie gwiazdy piłki nożnej i ekscytujące zmagania najlepszych europejskich drużyn – fazy pucharowe Ligi Mistrzów UEFA i Ligi Europy UEFA 2018/2019 na kanałach Polsat Sport Premium 1 i Polsat Sport Premium 2, w Cyfrowym Polsacie, Plusie i IPLI. Prestiżowe rozgrywki dostępne są w telewizji, na komputerach, smartfonach i tabletach.

Bożydar Iwanow, AŁ, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze