FFF: Ostre słowa Najmana! "Trybson? Inni nazwą go..." (WIDEO)

Sporty walki

Atmosfera przed zbliżającą się galą FFF (Free Fight Federation) wzrasta coraz szybciej! Już 8 czerwca w Zielonej Górze wieloletni konflikt w klatce zakończą Paweł "Trybson" Trybała (3-3, 3 KO) oraz Marcin Najman (1-3, 1 SUB). Bohaterowie wydarzenia nie szczędzą sobi gorzkich słów!

Już 8 czerwca odbędzie się pierwsza gala organizacji FFF. W walce wieczoru wydarzenia w Zielonej Górze wystąpią Paweł Trybała oraz Marcin Najman. Panowie nie ukrywają, że czują do siebie niechęć, a pojedynek ma im tylko pomóc pozbyć się negatywnych emocji.

 

- Mam nadzieję, że sędzia szybko tego nie przerwie i będę mógł mu władować parę mocnych ciosów zanim odklepie - mówi pewny siebie "Trybson".

 

Bohaterowie walki wieczoru wkładają sporo serca w przygotowania, ale w tej konfrontacji nie chodzi o wyjaśnienie spraw sportowych. W tym zestawieniu chodzi przede wszystkim o wyjaśnienie spraw osobistych i otrzymanie odpowiedzi, który z zawodników skuteczniej przekuje słowa w czyny.

 

Bilety w sprzedaży w serwisie eBilet.pl!

 

Bilety w sprzedaży w serwisie Abilet.pl!

 

O FFF

 

Wolność w walce dla wszystkich. Nieważne kim jesteś, kulturystą, tancerzem, strażakiem. Każdy ma prawo wejść do klatki i sprawdzić się w najtwardszej formule, jaką jest MMA. 8 czerwca, w hali MOSiR w Zielonej Górze na pewno nie zabraknie emocji, a karty walk zapowiadają się interesująco.

 

W walkach wieczoru pierwszej gali FFF, gwiazdor Disco Polo i młodszy brat najsilniejszego człowieka na świecie, Krystian Pudzianowski skrzyżuje rękawice z jednym z najbardziej rozpoznawalnych polskich kulturystów, medalistą mistrzostwa świata Radkiem Słodkiewiczem.

Swój wieloletni konflikt w sportowej walce wreszcie zakończą znani z wielu aren MMA i programów telewizyjnych Paweł „Trybson” Trybała i Marcin Najman. Kontrowersyjny pięściarz zapowiada, że będzie to jego ostatnia walka w życiu, a jego rywal zamierza zgotować mu „odpowiednie” pożegnanie.

 

W trzeciej z głównych walk Greg Collins z Odjazdowych Bryk Braci Collins spotka się w klatce z zawodowym tancerzem i uczestnikiem pierwszej edycji programu „You Can Dance” Rafałem „Tito” Krylą.

 

Bilety w sprzedaży w serwisie eBilet.pl!

 

Bilety w sprzedaży w serwisie Abilet.pl!

 

Transmisja gali FFF już 8 czerwca na sportowych antenach Polsatu oraz w otwartym Polsacie.

mt, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie