Grajber: Przed Holandią nie zakładałyśmy aż takiego sukcesu

Siatkówka

Reprezentantki Polski mają wiele powodów do radości po turnieju Ligi Narodów w Apeldoorn. Biało-Czerwone wygrały wszystkie trzy spotkania, między innymi z Brazylią i Holandią. - Nie zakładałyśmy aż takiego sukcesu. Jest ekstra - powiedziała Martyna Grajber w rozmowie z Adrianem Brzozowskim.

Bilans naszych siatkarek w Lidze Narodów to w tym momencie pięć zwycięstw w sześciu spotkaniach, a triumfy nad Brazylią i Holandią były niezwykle zaskakujące.
 
- Jeśli ktoś przed turniejem w Apeldoorn powiedziałby mi, że wygramy komplet spotkań, powiedziałabym, że jest człowiekiem mocnej wiary. Tak poważnie myślę, że nie zakładałyśmy aż takiego sukcesu. Do każdego sukcesu podchodzimy nastawione mentalnie na zwycięstwo, bo inaczej sportowcy nie funkcjonują. Wiedziałyśmy, jakie zespoły tu zagrają, że będzie ciężka walka i tak ten turniej wyglądał - powiedziała przyjmująca.
 
Polki podkreślają, jak wielką pracę włożyły, aby móc pochwalić się takim imponującym bilansem.
 
- Mimo, że dwa z wygranych spotkań zakończyły się trzema punktami, była ogromna walka. Nie muszę dodawać, jak ciężko było zatem z Brazylią. Bardzo cieszy, że potrafimy wygrywać z takimi przeciwnikami. Jest ekstra. W Holandii było trochę dobrej zabawy, ale pokazałyśmy, że możemy się bić z każdym zespołem, nawet tymi najsilniejszymi. Mimo, że jesteśmy tak zwanym zespołem "pływającym", nie mamy zamiaru obstawiać końcówki tabeli - zakończyła Grajber.
 
Adrian Brzozowski, ch, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze