Legia Warszawa podjęła decyzję ws. wykupu Medeirosa

Iuri Medeiros, który ostatnie pół roku spędził na wypożyczeniu w Legii Warszawa, nie zostanie wykupiony przez klub. Jak informuje portugalski dziennik "Record", warszawski klub nie jest już zainteresowany usługami Portugalczyka.
Legia Warszawa podjęła decyzję ws. wykupu Medeirosa
fot. Cyfrasport

Legia Warszawa nie skorzysta z możliwości wykupu Medeirosa, którego wiąże kontrakt ze Sportingiem Lizbona. Klauzula takiego posunięcia wynosi 6 mln euro, na co polski klub nie może sobie pozwolić. Mówiło się, że Portugalczyk zgodzi się oddać swojego piłkarza za niższą kwotę, ale wicemistrz Polski postanowił zrezygnować z negocjacji.

Początkowo Portugalczyk imponował kibicom swoim wyszkoleniem technicznym oraz pięknymi uderzeniami sprzed pola karnego, ale końcówka sezonu w jego wykonaniu zniechęciła włodarzy klubu z Łazienkowskiej do wykupu zawodnika. Wyraźnym dowodem rozczarowania postawą Medeirosa była jego zmiana w 33. minucie meczu z Pogonią Szczecin (1:1) przez trenera Aleksandara Vukovicia.

Medeiros trafił na Łazienkowską przed startem rundy wiosennej bieżącego sezonu. W barwach Wojskowych zagrał 15 spotkań, w których strzelił 3 gole i raz asystował.

WYNIKI LOTTO EKSTRAKLASY W SEZONIE 2018/2019

 

Zobacz także:
Podziel się:
Skomentuj:
pobierz aplikację pobierz aplikację
Polsat Sport
Najnowsze wiadomości sportowe z kraju i ze świata!
zamknij