Babilon Fight Night 1: Wyniki i skróty walk (WIDEO)

Sporty walki

W pojedynku wieczoru gali Babilon Fight Night 1 Michał Cieślak (19-0, 13 KO) pokonał już w 2 rundzie Olanrewaju Durodolę (29-7, 27 KO). Z kolei w walce o pas wagi piórkowej w formule MMA Daniel Rutkowski (8-2, 6 KO, 1 SUB) w trzecim starciu rozbił Damiana Zorczykowskiego (6-4, 1 KO, 4 SUB).

Wyniki gali w Pruszkowie:

 

Boks, waga junior ciężka: Michał Cieślak (19-0, 13 KO) pokonał Olanrewaju Durodolę (29-7, 27 KO) przez TKO, runda 2, 1:56

MMA, waga piórkowa: Daniel Rutkowski (8-2, 6 KO, 1 SUB) pokonał Damiana Zorczykowskiego (6-4, 1 KO, 4 SUB) przez TKO, runda 3, 4:34
MMA, waga ciężka: Michał Kita (18-10, 10 KO, 5 SUB) zremisował z Łukaszem Brzeskim (6-1, 4 KO, 2 SUB) (28-28, 28-28, 28-28)
MMA, waga półśrednia: Daniel Skibiński (14-5, 3 KO, 2 SUB) pokonał Adriano Rodriguesa (12-4-2NC, 8 KO, 3 SUB) przez TKO, runda 2, 2:26
Boks, waga średnia: Andrii Tsiura (3-0) pokonał Patryka Cichego (1-1) przez TKO, runda 2, 1:54 
MMA, waga średnia: Michał Pietrzak (8-3, 2 KO, 2 SUB) pokonał Adriana Błeszyńskiego (7-3, 6 KO, 1 SUB) jednogłośną decyzją sędziów (30-23, 30-24, 30-24)
MMA, limit umowny: Łukasz Sudolski (4-0, 3 KO) pokonał Krzysztofa Klepacza (2-2-1, 1 SUB) przez KO, runda 1, 0:18

 

Walki amatorskie:

 

MMA, semi-pro (77,1 kg): Adrian Gralak pokonał przez TKO w pierwszej rundzie Nazara Onyszczenkę

MMA, semi-pro (65,8 kg): Tomasz Smyk pokonał przez KO w trzeciej rundzie Jakuba Godlewskiego
MMA, semi-pro (65,8 kg): Klaudia Syguła pokonała przez poddanie (duszenie zza pleców) w drugiej rundzie Oliwię Załuskę

BS, Polsat Sport
Zapis relacji
Relacja zakończona

Dziękujemy za śledzenie naszej relacji i życzymy dobrej nocy!

Michał Cieślak (19-0, 13 KO) pokonał Olanrewaju Durodolę (29-7, 27 KO) przez TKO, runda 2, 1:56

Polak najpierw trafił dwoma podbródkowymi, a potem doskoczył do rywala i nie wypuścił okazji. Sędzia przerwał pojedynek!

2 RUNDA

Koniec! Michał Cieślak wygrał przed czasem!

Daniel Rutkowski - Damian Zorczykowski. Skrót walki

Obejrzyj wideo na naszej stronie!

1 RUNDA

Spokojna pierwsza runda bez większej liczby ciosów. Aktywniejszy był jednak Cieślak i to zapewne dla niego sędziowie zapiszą premierowe starcie.

Pojedynek jest zakontraktowany na 10 rund.

Czas na walkę wieczoru! W wadze junior ciężkiej zmierzą się  Michał Cieślak (18-0, 12 KO) i Olanrewaju Durodola (29-6, 27 KO).

- Trener Kościelski był, mówiąc po piłkarsku, "12 zawodnikiem" Zorczykowskiego. Jeśli chodzi o Rutkowskiego, zaprezentował świetny przegląd i wszechstronność. Nie było paniki w jego poczynaniach - ocenił Miszkiń. 

Michał Kita - Łukasz Brzeski. Skrót walki

Obejrzyj wideo na naszej stronie!

Daniel Rutkowski (8-2, 6 KO, 1 SUB) pokonał Damiana Zorczykowskiego (6-4, 1 KO, 4 SUB) przez TKO, runda 3, 4:34

Rutkowski na kilkadziesiąt sekund przed końcem rundy zdobył dosiad i rozpędził serię ciosów. Sędzia przerwał ten pojedynek i "Rutek" zgarnia pas mistrzowski!

3 RUNDA

Koniec walki! Rutkowski mistrzem Babilon MMA!

2 RUNDA

Działo się w tej rundzie! Emocje w stójce, ciekawe techniki w parterze. Zorczykowski próbował poddać rywala gilotyną, ale Rutkowski zdołał się uwolnić. Potem to "Rutek" przejął inicjatywę i znajdował się z góry. 10 minut rywalizacji w wysokim tempie za nami!

1 RUNDA

Rutkowski szybko przechwycił wysokie kopnięcie rywala i obalił go do parteru. Po chwili walka wróciła jednak do stójki. Świetne zapasy "Rutka" dały mu przewagę w dalsze części rundy i to on prowadzi po pierwszym starciu. 

Przed nami pojedynek o pas wagi piórkowej. Daniel Rutkowski (7-2, 5 KO, 1 SUB) zmierzy się w nim z Damianem Zorczykowskim (6-3, 1 KO, 4 SUB).

Daniel Skibiński - Adriano Rodrigues. Skrót walki

Obejrzyj wideo na naszej stronie!

- Być może Kita miał plan, żeby wymieniać uderzenia w stójce. Ciosy Brzeskiego robiły na nim jednak takie wrażenie, że zdecydował się zmienić taktykę - ocenił Maciej Miszkiń.

Michał Kita (18-10-1, 10 KO, 5 SUB) zremisował z Łukaszem Brzeskim (6-1-1, 4 KO, 2 SUB) (28-28, 28-28, 28-28)

3 RUNDA

Początek trzeciej rundy przebiegał bardzo spokojnie. Brzeski próbował obalić Kitę, ale to "Masakra" nieskutecznie zapinał gilotynę. 26-latek kontrolował z góry walkę, a po chwili starcie przeniosło się do stójki. Brzeski miał w tej rundzie przewagę. Biorąc pod uwagę fakt, że w drugiej rundzie arbitrzy odjęli mu punkt, kto wie, czy sędziowie nie wytypują w tym starciu remisu.

2 RUNDA

Młodszy z zawodników ponownie rozpoczął od niskich kopnięć w łydkę "Masakry". Brzeski obalił Kitę, który z dołu atakował ciosami i próbował zapiąć kończące techniki. Wojownik z Krakowa miał jednak przewagę. Brzeski został ukarany odjęciem punktu za uderzenie głową, a po chwili walka wróciła do stójki. Wszystko rozstrzygnie się w trzecim starciu!

1 RUNDA

Brzeski rozpoczął starcie od mocnych kopnięć. Po chwili Kita próbował obalić przeciwnika, ale ten szybko wydostał się z niekorzystnej pozycji. W połowie rundy "Masakra" raz jeszcze obalił Brzeskiego. Później walka ponownie przeniosła się do stójki, gdzie przewagę miał Kita i to on wygrał pierwszą rundę. 

Czas na wagę ciężką. Michał Kita (18-10, 10 KO, 5 SUB) kontra Łukasz Brzeski (6-1, 4 KO, 2 SUB)!

Patryk Cichy - Andrii Tsiura. Skrót walki (WIDEO)

Obejrzyj wideo na naszej stronie!

- Walka nie była łatwa, nastawiałem się na to. Wiedziałem, że rywal będzie dobrze przygotowany. Tak też było - dodał podopieczny Andrzeja Kościelskiego. 

- Cieszę się z wygranej walki, ale zdecydowanie bardziej z tego, że zostałem ojcem - powiedział Skibiński.

Kita: Może być krwawo

Doświadczony Michał Kita (18-10, 10 KO, 5 SUB) w piątek stoczy swój drugi pojedynek w tym roku. - Może być krwawo - powiedział przed starciem z Łukaszem Brzeskim (6-1, 4 KO, 2 SUB) na gali Babilon Fight Night 1/Babilon MMA 8 w Pruszkowie.

Daniel Skibiński (14-5, 3 KO, 2 SUB) pokonał Adriano Rodriguesa (12-4-2NC, 8 KO, 3 SUB) przez TKO, runda 2, 2:26

2 RUNDA

Szybko mocnym ciosem trafił zawodnik Ankosu MMA. Po tym uderzeniu Brazylijczyk padł na deski i Skibiński kontrolował go w parterze. Polak w tej płaszczyźnie trafił mocnymi kolanami w korpus. Rodrigues nie bronił się i sędzia przerwał walkę!

1 RUNDA

Od świetnej akcji starcie rozpoczął Skibiński, który obalił Brazylijczyka. Po minucie Rodriguesowi udało się wstać, a później trafił potężnym kolanem. "Skiba" w dalszej części kontrolował rywala pod siatką i jemu trzeba zapisać premierowe starcie.

Wracamy do MMA. Daniel Skibiński (13-5, 2 KO, 2 SUB) zmierzy się z Adriano Rodriguesem (12-3-2NC, 8 KO, 3 SUB).

Babilon MMA 8: Kolejny bohater gali został ojcem. "Od dzisiaj zmienia się wszystko"

Dwóch uczestników gali Babilon Fight Night 1/Babilon MMA 8 do swoich walk będzie przystępować z podwójną motywacją. W poniedziałek po raz drugi tatą został Damian Zorczykowski (6-3, 1 KO, 4 SUB), kilka dni później na świat przyszedł syn Daniela Skibińskiego (13-5, 2 KO, 2 SUB).

Andrii Tsiura (3-0) pokonał Patryka Cichego (1-1) przez TKO, runda 2, 1:54 

2 RUNDA

Koniec walki! Andrii Tsiura pokonał przed czasem Patryka Cichego!

1 RUNDA

Kłopoty polskiego zawodnika. Pod koniec premierowego starcia wylądował na deskach, ale dotrwał do końca rundy.

Czas na pierwszą dziś walkę bokserską. Patryk Cichy (1-0) kontra Andrii Tsiura (2-0).

- Wypełniłem plan taktyczny. Wiedzieliśmy, że mój rywal ma mocną stójkę. Starałem się go gasić tak, żeby się nie rozpędzał - powiedział Pietrzak.

Zawodniczka kickboxingu Róża Gumienna podpisała kontrakt z organizacją Babilon MMA - zdradziła właśnie w studiu 29-latka.

Michał Pietrzak (8-3, 2 KO, 2 SUB) pokonał Adriana Błeszyńskiego (7-3, 6 KO, 1 SUB) jednogłośną decyzją sędziów (30-23, 30-24, 30-24)

3 RUNDA

Nic nie zmieniło się w ostatniej rundzie. Pełna dominacja Pietrzaka, który w parterze konsekwentnie rozbijał Błeszyńskiego. Trzy starcia dla zawodnika Czerwonego Smoka i pewne zwycięstwo na punkty. 

2 RUNDA

W drugim starciu Pietrzak jeszcze szybciej obalił Błeszyńskiego, który miał problem z wyjściem z niekorzystnej pozycji. Pomocny okazał się klatkoring - zawodnik Sportowego Zagłębia częściowo wyleciał poza arenę i walka przeniosła się do stójki. Nie trwało to jednak długo. Pietrzak raz jeszcze obalił przeciwnika, gdzie kontrolował pozycję. Kolejna runda dla zapaśnika z Poznania. 

1 RUNDA

Po wymianie w stójce, Pietrzak skutecznie obalił do parteru swojego przeciwnika. Przez ponad dwie minuty zawodnik Czerwonego Smoka kontrolował rywala i jemu trzeba zapisać otwierające starcie. 

Wcześniej w narożniku widzieliśmy Michała Materlę, a teraz jednym z trenerów Michała Pietrzaka jest podwójny mistrz KSW Mateusz Gamrot. 

W kolejnym starciu Adrian Błeszyński (7-2, 6 KO, 1 SUB) zmierzy się z Michałem Pietrzakiem (7-3, 2 KO, 2 SUB).

Cieślak: Po głowie chodzi mi walka o mistrzostwo świata

Michał Cieślak (18-0, 12 KO) zmierzy się w piątek z Olanrewaju Durodolą (29-6, 27 KO) na gali Babilon Fight Night/Babilon MMA 8 w Pruszkowie. Zwycięstwo może zapewnić mu spory awans rankingowy. 

Babilon Fight Night 1: Cieślak - Durodola. Gdzie obejrzeć transmisję?

Transmisja wydarzenia aż na czterech antenach Polsatu.

Łukasz Sudolski (4-0, 3 KO) pok. Krzysztofa Klepacza (2-2-1, 1 SUB) przez KO, runda 1, 0:18

Pierwszy cios w walce posłał na deski Klepacza, a następnie Sudolski dokończył robotę w parterze.

Koniec! 18 sekund i po wszystkim. Sudolski wygrywa przed czasem!

W narożniku Sudolskiego jednym z trenerów jest Michał Materla, były mistrz KSW. 

Przed nami pierwsza walka w formule MMA. Łukasz Sudolski (3-0, 2 KO) zmierzy się z Krzysztofem Klepaczem (2-1-1, 1 SUB).

Witamy w relacji na żywo z gali Babilon Fight Night 1!

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze