Liga Narodów: Tak grają rywale Polaków! Fenomenalna akcja w meczu USA - Brazylia (WIDEO)

Pewnie, bo w trzech setach rozprawiła się reprezentacja Brazylii z amerykańskimi rywalami na otwarcie zmagań w Lidze Narodów. Każdy z setów był jednak stykowy, a niezwykle zaciętą walkę obu gigantów potwierdziła fenomenalna wymiana z początku trzeciej partii, zakończona atakiem Lucasa.

Po dwóch wygranych setach na inaugurację Ligi Narodów w Katowicach, Brazylijczycy chcieli zapewnić sobie trzy punkty i świetny start rozgrywek. Amerykanie nie zamierzali jednak łatwo oddać parkietu.

Przy stanie 1:1 obie zespoły zaprezentowały akcję na najwyższym siatkarskim poziomie pełną bloków, obron i ataków, a zakończył ją zdecydowanym atakiem Lucas Saatkamp.