MLS: Atlanta United - Chicago Fire. Transmisja w Polsacie Sport News

Czas na kolejne emocje związane z ligą MLS. Ciekawe zapowiada się mecz Atlanty United z Chicago Fire, w którym występuje Przemysław Frankowski. Polak zbiera dobre recenzje podczas swojego premierowego sezonu za oceanem. Czy tym razem błyśnie formą w starciu z obrońcami tytułu mistrzowskiego? Przekonamy się już w nocy! Transmisja meczu Atlanta United - Chicago Fire w Polsacie Sport News.

Czwarta w tabeli Konferencji Wschodniej Atlanta United zmierzy się z siódmym Chicago Fire. W zespole z Chicago zobaczymy po raz kolejny reprezentanta Polski, który niebawem uda się na zgrupowanie drużyny narodowej. 24-letni skrzydłowy ma pomóc ekipie prowadzonej przez Jerzego Brzęczka w meczach eliminacji do mistrzostw Europy. Przeciwnikami Biało-Czerwonych będą Macedonia Północna i Izrael.

Zespół Frankowskiego od trzech spotkań nie potrafi wygrać. W ostatnim meczu "Strażacy" zremisowali na wyjeździe 3:3 z DC United. Zespół z "Wietrznego Miasta" po 14. minutach prowadził w Waszyngtonie już 2:0, ale po 81. minutach przegrywał 2:3. Gola na wagę remisu w drugiej minucie doliczonego czasu strzelił Francisco Calvo po asyście Bastiana Schweinsteigera.

Wcześniej "Franek" i spółka podzielili się punktami z New York City 1:1, a także ulegli 1:4 San Jose Earthquakes. Wysoka porażka podopiecznych Veljko Paunovica była dziełem przede wszystkim Chrisa Wondolowskiego, który strzelił wszystkie gole dla gospodarzy.

Atlanta United, który jest obrońcą tytułu mistrzowskiego w ostatnich trzech meczach również nie miała zbyt dobrej passy. Dopiero w ostatniej kolejce mistrzowie MLS wygrali z Minnesotą United 3:0. Gole dla zespołu z Atlanty strzelali Franco Nicolas Escobar i Joseph Martinez, który popisał się dubletem w doliczonym czasie gry. Wcześniej drużyna ze stolicy i jednocześnie najbardziej zaludnione miasto amerykańskiego stanu Georgia, poniosła dwie porażki.

W zeszłym sezonie Atlanta dwukrotnie pokonała zespół z Illinois 2:1. Jak będzie tym razem? Odpowiedź już niebawem.

Transmisja meczu Atlanta United - Chicago Fire w Polsacie Sport News. Początek od godziny 00:05.