Negocjacje Gattuso z nowym klubem. Zastąpi... przyszłego trenera Milanu?

Piłka nożna
Negocjacje Gattuso z nowym klubem. Zastąpi... przyszłego trenera Milanu?
fot. PAP/EPA

Gennaro Gattuso, który kilka dni temu pożegnał się z pracą w Milanie, może błyskawicznie wrócić na ławkę trenerską. Jak donosi ekspert od mercato Gianluca Di Marzio z telewizji Sky, włoski szkoleniowiec negocjuje z Lazio.

Zdaniem dziennikarza, Gattuso jest wymarzonym kandydatem szefów klubu do zastąpienia Simone Inzaghiego. Przyszłość aktualnego trenera Lazio wciąż jest niejasna i działacze chcą się zabezpieczyć na wypadek jego odejścia. Co ciekawe 43-latek łączony jest z pracą w... Milanie. Możliwe więc, że lada chwila będziemy świadkami ciekawej wymiany szkoleniowców wewnątrz włoskich klubów.

 

Oprócz Inzaghiego, w kontekście pracy w ekipie z Mediolanu wymieniany jest też Marco Giampaolo z Sampdorii. Według mediów, on również pożegna się z aktualnym pracodawcą i także rozważany jest przez włodarzy Milanu jako potencjalny przyszły trener. 

Gattuso przed pracą w Milanie prowadził między innymi OFI Kreta, Palermo czy Pisę. Kilka dni temu Milan rozwiązał z nim umowę. Były reprezentant Włoch zrzekł się pensji, którą pobierałby przez najbliższe dwa lata kontraktu. 

 

WYNIKI I TABELA SERIE A

BS, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze