Konferencja reprezentacji Polski. Transmisja na Polsatsport.pl

Piłka nożna
Konferencja reprezentacji Polski. Transmisja na Polsatsport.pl
fot. Cyfrasport

W poniedziałek odbędzie się konferencja selekcjonera reprezentacji Polski Jerzego Brzęczka przed meczem eliminacji mistrzostw Europy z Macedonią Północną. W spotkaniu z mediami weźmie udział także Robert Lewandowski. Transmisja od godziny 14:00 na Polsatsport.pl i w Polsat Sport News.

Polska reprezentacja wraca do gry o udział w mistrzostwach Europy 2020. Już w piątek 7 czerwca podopieczni Jerzego Brzęczka zagrają na wyjeździe z Macedonią Północną. Następnie wrócą do Warszawy, gdzie na PGE Narodowym podejmą Izrael. Po dwóch meczach eliminacji Polacy zajmują pierwsze miejsce z kompletem dwóch zwycięstw.

W poniedziałkowe popołudnie trener Brzęczek oraz Robert Lewandowski spotkają się z przedstawicielami mediów, by nakreślić stan polskiej kadry przed meczem w Skopje. W sobotę nie trenowali Krzysztof Piątek, Maciej Rybus oraz Kamil Glik. Wiemy już, że w najbliższych spotkaniach nie zobaczymy Arkadiusza Recy, który zmaga się z kontuzją pachwiny.

Najpóźniej do zespołu dołączył Przemysław Frankowski, który w miniony weekend rozgrywał mecz w ramach rozgrywek MLS. Po kilku dniach wspólnych ćwiczeń w czwartek Biało-Czerwoni wylecą do Macedonii Północnej, by odbyć ostatni trening przed spotkaniem w Skopje.

MM, Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze