W czwartek poznamy nowego trenera ONICO Warszawa

Siatkówka
W czwartek poznamy nowego trenera ONICO Warszawa
fot. CyfraSport

Z końcem maja 2019 roku wygasła umowa dotychczasowego trenera ONICO Warszawa Stephane'a Antigi. Po wicemistrzostwie Polski Francuz postanowił poszukać nowych wyzwań, dlatego w sezonie 2019/2020 zespół ze stolicy poprowadzi nowy trener. Poznamy go już w czwartek podczas konferencji prasowej na PGE Narodowym.

Spore zmiany dotykają zespół ONICO Warszawa, który zamierza w przyszłym sezonie kontynuować walkę o najwyższe cele w PlusLidze i udanie reprezentować nasz kraj w Lidze Mistrzów CEV. W poniedziałkowe południe klub ogłosił duży transfer Kevina Tillie, a kilka godzin później zapowiedział ogłoszenie nowego trenera.
 
Nazwisko poznamy już w czwartek o 11:00 na PGE Narodowym. Tam odbędzie się konferencja prasowa, na której klub ogłosi nowego szkoleniowca.
 
Zespołu nie będzie miał okazji dalej prowadzić Antiga, który tym samym kończy trwającą kilkanaście miesięcy przygodę ze stołecznym klubem. Odejście Francuza z Warszawy było przesądzone jeszcze przed końcem niezwykle udanego sezonu, a po jego zakończeniu mówiło się między innymi o poważnym zainteresowaniu ZAKSY Kędzierzyn-Koźle, jednak ostatecznie podjął się on pracy dla pierwszej w swojej kariery ekipy - Developres SkyRes Rzeszów.
 
Wiele wskazuje na to, że na ławce trenerskiej ONICO zasiądzie dotychczasowy szkoleniowiec Trefla Gdańsk Andrea Anastasi.
 
Wcześniej z Gdańska do stolicy przenieśli się Piotr Nowakowski, Michał Kozłowski i Patryk Niemiec.
ch, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie