Spore zmiany dotykają zespół ONICO Warszawa, który zamierza w przyszłym sezonie kontynuować walkę o najwyższe cele w PlusLidze i udanie reprezentować nasz kraj w Lidze Mistrzów CEV. W poniedziałkowe południe klub ogłosił duży transfer Kevina Tillie, a kilka godzin później zapowiedział ogłoszenie nowego trenera.
 
Nazwisko poznamy już w czwartek o 11:00 na PGE Narodowym. Tam odbędzie się konferencja prasowa, na której klub ogłosi nowego szkoleniowca.
 
Zespołu nie będzie miał okazji dalej prowadzić Antiga, który tym samym kończy trwającą kilkanaście miesięcy przygodę ze stołecznym klubem. Odejście Francuza z Warszawy było przesądzone jeszcze przed końcem niezwykle udanego sezonu, a po jego zakończeniu mówiło się między innymi o poważnym zainteresowaniu ZAKSY Kędzierzyn-Koźle, jednak ostatecznie podjął się on pracy dla pierwszej w swojej kariery ekipy - Developres SkyRes Rzeszów.
 
Wiele wskazuje na to, że na ławce trenerskiej ONICO zasiądzie dotychczasowy szkoleniowiec Trefla Gdańsk Andrea Anastasi.
 
Wcześniej z Gdańska do stolicy przenieśli się Piotr Nowakowski, Michał Kozłowski i Patryk Niemiec.