FFF. "Tanio skóry nie sprzedam". Zapowiedź walki Pudzianowski - Słodkiewicz

Sporty walki

W najbliższą sobotę w Zielonej Górze odbędzie się gala Free Fight Federation! W jednej z główych walk Krystian Pudzianowski (0-0) zmierzy się z Radkiem Słodkiewiczem (0-0). Zobaczcie oficjalną zapowiedź tego starcia!

W jednej z głównych walk wieczoru gali FFF dojdzie do starcia prawdziwych gigantów. Słodkiewicz to mistrz świata w kulturystyce, który trenuje pod okiem m.in. Romana Szymańskiego, na co dzień zawodnika KSW.

 

- Lubię wyzwania. To sprawdzian moich możliwości - mówi Słodkiewicz w oficjalnej zapowiedzi pojedynku.

 

Ludzie odpowiedzialni za przygotowanie jednego bądź drugiego zawodnika zgadzają się w pewnej kwestii - to będzie bardzo krótka walka. Może też śmiało kandydować do najbardziej sportowej tego wieczoru.


Sport uprawiam od dzieciństwa. W piłkę nożną grałem 17 lat, ale na siłowni spędziłem już 20 lat. Zawsze mnie ciekawiło, jak to jest być w klatce! Tanio skóry nie sprzedam! - mówi Pudzianowski.

 

Czy Krystian pójdzie w ślady Mariusza i odniesie zwycięstwo w debiucie w MMA?

 

- Myślę, że z tym rywalem sobie poradzi - mówi jego bardziej doświadczony brat.

 

O FFF

Wolność w walce dla wszystkich. Nieważne kim jesteś, kulturystą, tancerzem, strażakiem. Każdy ma prawo wejść do klatki i sprawdzić się w najtwardszej formule, jaką jest MMA. 8 czerwca, w hali MOSiR w Zielonej Górze na pewno nie zabraknie emocji, a karty walk zapowiadają się interesująco.

W walkach wieczoru pierwszej gali FFF, gwiazdor Disco Polo i młodszy brat najsilniejszego człowieka na świecie, Krystian Pudzianowski skrzyżuje rękawice z jednym z najbardziej rozpoznawalnych polskich kulturystów, medalistą mistrzostwa świata Radkiem Słodkiewiczem.

Swój wieloletni konflikt w sportowej walce wreszcie zakończą znani z wielu aren MMA i programów telewizyjnych Paweł „Trybson” Trybała i Marcin Najman. Kontrowersyjny pięściarz zapowiada, że będzie to jego ostatnia walka w życiu, a jego rywal zamierza zgotować mu „odpowiednie” pożegnanie.

W trzeciej z głównych walk mistrz tuningu Greg Collins spotka się w klatce z zawodowym tancerzem Rafałem „Tito” Krylą.

Bilety w sprzedaży w serwisie eBilet.pl!

Bilety w sprzedaży w serwisie Abilet.pl!

Transmisja gali FFF już 8 czerwca na sportowych antenach Polsatu oraz w otwartym Polsacie.

 

Zapowiedź w załączonym materiale wideo.

jb, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie