Magazyn MLS: Kliknij i oglądaj od 19:30

Za nami kolejny tydzień zmagań w Major League Soccer. Drużyna Kacpra Przybyłki odniosła cenne zwycięstwo 3:2 nad Minnesota United FC, dzięki czemu wskoczyła na pierwsze miejsce tabeli Konferencji Wschodniej. Transmisja Magazynu MLS na Polsatsport.pl i w Polsacie Sport News o 19:30.

Philadelphia Union wykorzystała potknięcie DC United (1:1 z San Jose Earthquakes) i dzięki wygranej z drużyną z Minnesoty wskoczyła na pierwsze miejsce w tabeli Konferencji Wschodniej. Szalę zwycięstwa na stronę swojej drużyny przechylił w 86. minucie Auston Trusty, natomiast Przybyłko spędził na murawie pełne 90 minut.

Na drugim biegunie znajduje się FC Cincinnati, w którym Przemysław Tytoń ma problemy, by wywalczyć sobie miejsce w meczowej "osiemnastce". Po trzeciej porażce z rzędu (tym razem 1:3 z Colorado Rapids), ekipa z Ohio szoruje po dnie tabeli Konferencji Wschodniej.

Wielu powodów do zadowolenia nie ma również Chicago Fire Przemysława Frankowskiego, które na przestrzeni ostatnich pięciu spotkań tylko raz sięgnęło po komplet punktów, dwa razy się nimi podzieliło, a dwa oddało w całości rywalom. W ostatniej kolejce "Strażacy" ulegli 0:2 Atlanta United, a Polak wszedł na plac gry w 63. minucie, zmieniając dobrze znanego z ekstraklasowych boisk Nemanję Nikolicia.

Transmisje wybranych meczów MLS na sportowych antenach Polsatu.

Podsumowanie wydarzeń minionego tygodnia w lidze MLS na Polsatsport.pl oraz w Polsacie Sport News o godzinie 19.30.