FFF: Transmisja gali w Polsacie i Polsacie Sport Fight

Sporty walki

FFF (Free Fight Federation) to nowa organizacja na polskiej scenie MMA, której celem jest konfrontowanie w klatce dla zawodników, ludzi znanych z pierwszych stron gazet, portali internetowych czy mediów społecznościowych, którzy postanowili sprawdzić się w najtwardszej formule sportów walki. Podczas wydarzenia w klatce zobaczymy m.in. Pawła "Trybsona" Trybałę, Marcina "El Testosterona" Najmana czy Krystiana Pudzianowskiego. Transmisja gali już 8 czerwca w Polsacie oraz Polsacie Sport Fight.

W walce wieczoru wydarzenia wieloletni konflikt spróbują wyjaśnić w klatce Paweł Trybała oraz Marcin Najman. Kto będzie górą "Trybson" czy "El Testosteron"? Kontrowersyjny pięściarz planuje pokazać się z dobrej strony podczas swojej ostatniej walki. Trybała ma zdecydowanie inny cel na ten pojedynek.

 

- Zrobię wszystko, aby nie pozwolić mu klepać. Będę bił tak szybko i tak mocno, żeby nie mógł tego zrobić. Będę wybawcą wszystkich, którzy chcą zobaczyć go na sportowej emeryturze - mówi "Trybson".

 

- Tu nie chodzi już o sport. To są tylko sprawy osobiste. I cieszę się, że 8 czerwca skończy się to jego gadanie - odpowiada Najman.

 

Bilety w sprzedaży w serwisie eBilet.pl!

 

Bilety w sprzedaży w serwisie Abilet.pl!

 

W drugim najważniejszym pojedynku dojdzie do konfrontacji Krystiana Pudzianowskiego z Radosławem Słodkiewiczem. Brat najsilniejszego człowieka na świecie i gwiazdor disco polo od ponad dwóch lat regularnie odwiedza salę treningową, gdzie poprawia umiejętności w sportach walki. Dla mistrza świata w kulturystyce będzie to natomiast zupełnie nowe doświadczenie, ale od kilku miesięcy Słodkiewicz poświęcił się całkowicie nowej dyscyplinie.

 

- Ja podobnie jak mój brat, tanio skóry nie sprzedam - mówi z uśmiechem na twarzy Pudzianowski.

 

- Chcę pokazać, że kulturyści nie tylko potrafią dźwigać ciężary. Ale tak naprawdę mogą robić wszystko, czego zapragną - przesyła informację światu Słodkiewicz.

 

W trzeciej walce do klatki wejdą mistrz tuningu Greg Collins oraz zawodowy tancerz Rafał "Tito" Kryla. Obaj bardzo poważnie podeszli do zadania, które czeka ich już 8 czerwca w Zielonej Górze. Jednak tylko ręka jednego z nich może powędrować do góry!

 

Galę FFF będą komentować Robert "Hardkorowy Koksu" Burneika i Dominik Durniat. Studio poprowadzą Karolina Szostak i Ernest "Red" Ivanda. Wśród gości w studiu: pionier polskiego MMA - Mirosław Okniński, Mariusz Pudzianowski, Naval - były Gromowiec, Julita Najman i Eliza Trybała – żony gwiazd walki wieczoru, mistrzyni Polski fitness – Ewa Lubert, brat Grega Collinsa – Rafał Collins, a także Artur Cieciórski - tancerz i zwycięzca programu You Can Dance oraz utytułowany kulturysta Tomasz Słodkiewicz, brat Radosława Słodkiewicza.

 

Czas trwania walki: 3 rundy (po 3 minuty z przerwami 100-sekundowymi)

 

Zasady walki: znane z gal MMA (zapisane w przepisach "Unified Rules")

 

Gdzie obejrzeć transmisję gali FFF w Zielonej Górze?

 

Transmisja wydarzenia Free Fight Federation w sobotę 8 czerwca od godziny 19:00 w Polsacie Sport Fight, a od godziny 20:00 również w otwartym Polsacie!

 

Kto wystąpi podczas gali?

 

Karta walka FFF (Free Fight Federation):

 

od 19:00 (Polsat Sport Fight)

 

-72 kg: Jakub Ciążyński - Paweł Jasionowicz
-75,5 kg: Patryk Kimuła - Jakub Kiesiak

 

od 20:00 (Polsat Sport Fight, Polsat)

 

-68 kg: Kamil Korzeniowski - Filip Bątkowski
-96 kg: Mateusz "Camaro" Stawski - Tomasz Fit Dzik" Łomnicki
-80 kg: Rafał "Tito" Kryla - Greg Collins
open: Radosław Słodkiewicz - Krystian Pudzianowski
open: Paweł "Trybson" Trybała - Marcin "El Testosteron" Najman

 

Bilety w sprzedaży w serwisie eBilet.pl!

 

Bilety w sprzedaży w serwisie Abilet.pl!

mt, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie