W minionym sezonie Czech reprezentował barwy mistrza Polski Piasta Gliwice.

 

Na najwyższym szczeblu rozgrywek w Polsce Papadopulos występuje od sezonu 2012/2013. Przez 4,5 roku reprezentował barwy Zagłębia Lubin. W klubie z Dolnego Śląska rozegrał 125 meczów - w tym jeden sezon na zapleczu ekstraklasy - zdobywając 30 bramek. Następnie w 2016 r. trafił do Piasta, gdzie w rozegranych 78 meczach w lidze zdobył 16 goli.

 

W przeszłości Papadopulos był zawodnikiem Arsenalu Londyn, Bayeru Leverkusen, SC Heerenveen, czy FK Rostow.

 

Od zakończenia sezonu 2018/19 Korona oprócz Papadopulosa pozyskała jeszcze trzech zawodników. Do Kielc z wypożyczenia wrócił 20-letni prawy obrońca Grzegorz Szymusik, który w minionym sezonie rozegrał 26 meczów na zapleczu ekstraklasy w Warcie Poznań. Klub poinformował również o zakontraktowaniu dwóch bramkarzy - byłego zawodnika pierwszoligowej Sandecji Nowy Sącz Marka Kozioła oraz 23-letniego Bośniaka z chorwackim obywatelstwem Luki Kukica, który przez ostatni sezon reprezentował barwy NK Osijek II na szczeblu drugiej ligi chorwackiej.

 

Zespół opuścili natomiast Maciej Górski, Joonas Tamm, Ken Kallaste, Michał Miśkiewicz, Matthias Hamrol i Elia Soriano. Klub poinformował również, że do 12 maja nie wpłynęła odpowiedź nt. nowego kontraktu od Bartosza Rymaniaka, co "zarząd uważa za zakończenie rozmów i trwającej umowy”.

 

„Wolną rękę” na szukanie nowych pracodawców otrzymali także Piotr Malarczyk oraz Oliver Petrak, których kontrakty z Koroną kończą się w czerwcu 2020 roku.

 

Rozgrywki nowego sezonu ekstraklasy rozpoczną się 19 lipca.