Ronaldo w biało-czerwonych barwach? Już niebawem!

Piłka nożna
Ronaldo w biało-czerwonych barwach? Już niebawem!
fot. Cyfrasport

Do internetu wyciekł wzór nowych wyjazdowych koszulek Juventusu. Projekt strojów mistrzów Włoch jest w barwach biało-czerwonych. Wszystko wskazuje na to, że w przyszłym sezonie zobaczymy Cristiano Ronaldo i spółkę w barwach reprezentacji Polski. Można zatem stwierdzić, że bramkarz Juve - Wojciech Szczęsny podczas wyjazdowych spotkań będzie czuł się jak... w domu.

Szczęsny dochodzi do siebie po tym jak przed tygodniem przeszedł zabieg artroskopii prawego kolana. Klub poinformował, że wszystko przebiegło zgodnie z planem i nasz bramkarz wraca do zdrowia. Rekonwalescencja 29-latka ma potrwać grubo ponad miesiąc.

 

W nowym sezonie na polskiego golkipera "Starej Damy" czeka miła niespodzianka. Etatowy zawodnik reprezentacji Polski w wyjazdowych meczach sezonu 2019/20 będzie mógł poczuć się jak... w domu. Wszystko za sprawą strojów, w których będą grać jego klubowi koledzy. Jak podoba się wam najnowszy projekt włoskiego klubu?

Najprawdopodobniej już niebawem nowym trenerem Juventusu zostanie Maurizio Sarri, który aktualnie pracuje w Chelsea. Wcześniej z powodzeniem przez trzy sezony prowadził największego w ostatnich latach ligowego rywala ekipy ze stolicy Piemontu - SSC Napoli.

A.J., Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie