FFF: Wskazówki dla Trybsona? Wszystkie klepania Najmana (WIDEO)

Sporty walki

Podczas gali FFF (Free Fight Federation) wieloletni konflikt w klatce zakończą Marcin Najman (1-3, 1 SUB) oraz Paweł Trybała (4-3, 4 KO). Kontrowersyjny pięściarz do tej pory nie spisywał się najlepiej w MMA, a trzy jego przegrane walki zakończyły się... klepaniem. Czy te porażki "El Testosterona" będą cenną wskazówką dla "Trybsona"? Zobaczcie wszystkie przegrane Najmana w załączonym materiale! Gala FFF odbędzie się 8 czerwca w Zielonej Górze.

- Tu nie chodzi o sportowe wyzwanie. Tu chodzi o zakończenie spraw osobistych - mówi Marcin Najman przed walką z Pawłem Trybałą.

 

- Będę go mocno bił i tak szybko, żeby nie mógł odklepać - odpowiada "Trybson".

 

Trybała ze swoim szkoleniowcem Mirosławem Oknińskim przygotowali kilka technik, które mają okazaćsię skuteczną bronią przed poddającym walki Najmanem. Wykluczanie rąk, nóg, zatykanie ust... Ale czy to wystarczy? Trening to jedno, a jak to się zwykło mówić - klatka zweryfikuje wszystko.

 

Pomocne dla Trybsona mogą okazać się również poprzednie pojedynki "El Testosterona". Do tej pory kontrowersyjny pięściarz stoczył w MMA cztery walki - jedną wygrał, trzy przegrał. W żadnym wypadku pojedynek nie dotrwał do ostatniego gongu, a wszystkie porażki były efektem... klepania Najmana.

 

Czy podczas gali FFF może być podobnie? A może... do czterech razy sztuka?

 

Lista przegranych walk Najmana w MMA:

 

KSW 12: Pudzianowski vs Najman (11.12.2009)

 

KSW 14: Saleta vs Najman  (18.09.2010)

MMA Attack 2: Burneika vs Najman (27.04.2012)

 

Bilety w sprzedaży w serwisie eBilet.pl!

 

Bilety w sprzedaży w serwisie Abilet.pl!

 

Transmisja wydarzenia Free Fight Federation w sobotę 8 czerwca od godziny 19:00 w Polsacie Sport Fight, a od godziny 20:00 również w otwartym Polsacie!

 

O FFF

 

Wolność w walce dla wszystkich. Nieważne kim jesteś, kulturystą, tancerzem, strażakiem. Każdy ma prawo wejść do klatki i sprawdzić się w najtwardszej formule, jaką jest MMA. 8 czerwca, w hali MOSiR w Zielonej Górze na pewno nie zabraknie emocji, a karty walk zapowiadają się interesująco.

 

W walkach wieczoru pierwszej gali FFF, gwiazdor Disco Polo i młodszy brat najsilniejszego człowieka na świecie, Krystian Pudzianowski skrzyżuje rękawice z jednym z najbardziej rozpoznawalnych polskich kulturystów, medalistą mistrzostwa świata Radkiem Słodkiewiczem.

 

Swój wieloletni konflikt w sportowej walce wreszcie zakończą znani z wielu aren MMA i programów telewizyjnych Paweł „Trybson” Trybała i Marcin Najman. Kontrowersyjny pięściarz zapowiada, że będzie to jego ostatnia walka w życiu, a jego rywal zamierza zgotować mu „odpowiednie” pożegnanie.

 

W trzeciej z głównych walk mistrz tuningu Greg Collins spotka się w klatce z zawodowym tancerzem Rafałem „Tito” Krylą.

 

Bilety w sprzedaży w serwisie eBilet.pl!

 

Bilety w sprzedaży w serwisie Abilet.pl!

 

Czas trwania walki: 3 rundy (po 3 minuty z przerwami 100-sekundowymi)

 

Zasady walki: znane z gal MMA (zapisane w przepisach "Unified Rules")

 

Gdzie obejrzeć transmisję gali FFF w Zielonej Górze?

 

Transmisja wydarzenia Free Fight Federation w sobotę 8 czerwca od godziny 19:00 w Polsacie Sport Fight, a od godziny 20:00 również w otwartym Polsacie!

mt, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze