Podopieczni Jerzego Brzęczka udanie rozpoczęli walkę o awans na EURO 2020. W marcu pokonali na wyjeździe Austrię 1:0, a na Stadionie Narodowym w Warszawie 2:0 Łotwę i są liderem grupy G. W piątek i poniedziałek Polacy mogą wykonać kolejne kroki, które przybliżą naszą reprezentację do upragnionego celu.

 

Przez lata byliśmy przyzwyczajeni do tego samego duetu komentatorów w trakcie spotkań Biało-Czerwonych. Oprócz Borka, komentarzem raczył nas Tomasz Hajto, często wzbogacając transmisję licznymi anegdotami. Słynna "truskawka na torcie" weszła w kanon wypowiedzi i stała się symbolem niejednego spotu reklamowego.

 

Z początkiem eliminacji do mistrzostw Europy do wspólnego komentowania z Borkiem zasiadł Wichniarek. W duecie relacjonowali starcia z Austrią i Łotwą. Wybitny reprezentant Polski natomiast trafił wówczas do studia, w którym analizował grę Biało-Czerwonych.

 

Jak będzie wyglądała sytuacja przy okazji najbliższych spotkań reprezentacji prowadzonej przez Brzęczka?

 

Na fotel eksperta w studiu przeniesie się Wichniarek, a do Macedonii Północnej wraz z Borkiem i Romanem Kołtoniem (reporter) udał się Hajto. W poniedziałek z dziennikarzem Polsatu Sport natomiast usłyszymy Niedzielana.

 

7.06.2019 (piątek)


Macedonia Północna - Polska

 

Polsat Sport (studio - 18:00, mecz - 20:35)

komentują Mateusz Borek i Tomasz Hajto

 

10.06.2019 (poniedziałek)

 

Polska - Izrael

Polsat Sport (studio - 18:00, mecz - 20:35)

komentują Mateusz Borek i Andrzej Niedzielan

 

TERMINARZ I WYNIKI LIGI NARODÓW