Trybson przed walką z Najmanem: Ja takich słów nie wybaczam

Sporty walki

Dla Pawła Trybały sobotnie starcie z Marcinem Najmanem na gali FFF będzie doskonałą okazją, by zakończyć ich konflikt. - Obrażał mnie i mojego kolegę Szymona Kołeckiego. To mi się nie spodobało. (...) Ja takich słów nie wybaczam - powiedział "Trybson".

Karolina Szostak: Siedem pojedynków w formule MMA za tobą. Przed tobą ósmy. Czy to jest ten najważniejszy?

 

Paweł Trybała: Zgadza się. Czy najważniejszy? Zależy pod jakim względem. Pod względem spraw prywatnych na pewno najważniejszy. Żaden rywal tak mocno nie zalazł mi za skórę, więc w tej walce będą duże emocje. Sportowo nie jest to dla mnie ważna walka. Tutaj są sprawy osobiste do wyjaśnienia i ma to dla mnie naprawdę duże znaczenie.

 

Na czym ten wasz konflikt polega?

 

Marcin Najman przyszedł na galę, na której w ogóle nie walczył, z którą nie miał nic wspólnego. Zaczął obrażać mnie i mojego kolegę Szymona Kołeckiego. To mi się nie spodobało. Później pojawiła się propozycja walki, padły jakieś mocniejsze słowa. Ja takich słów nie wybaczam. Nie będę udawał, że deszcz pada, jak ktoś na mnie pluje. Mam okazję, więc chętnie "wyjaśnię" Najmana.

 

Nie boisz się sytuacji, w której emocje będą tak silne, że stracisz głowę?

 

Nie. Jestem opanowany i skupiony.

 

Mieliście wspólnego trenera...

 

Rzeczywiście. Była taka krótka przygoda, że Mirosław Okniński był trenerem Najmana. Opowiadał mi, że nie należy on do zbyt sumiennie pracujących sportowców. Na treningach nie dawał z siebie stu procent. Uważam, że to moje przeciwieństwo. Jak się wziąłem za sport, to daję sto procent i nawet więcej. Odpuściłem imprezy. Chcę być jak najlepszy i ciężko trenuję.

 

Transmisja wydarzenia Free Fight Federation w sobotę 8 czerwca od godziny 19:00 w Polsacie Sport Fight, a od godziny 20:00 również w otwartym Polsacie!

 

O FFF

 

Wolność w walce dla wszystkich. Nieważne kim jesteś, kulturystą, tancerzem, strażakiem. Każdy ma prawo wejść do klatki i sprawdzić się w najtwardszej formule, jaką jest MMA. 8 czerwca, w hali MOSiR w Zielonej Górze na pewno nie zabraknie emocji, a karty walk zapowiadają się interesująco.

 

W walkach wieczoru pierwszej gali FFF, gwiazdor Disco Polo i młodszy brat najsilniejszego człowieka na świecie, Krystian Pudzianowski skrzyżuje rękawice z jednym z najbardziej rozpoznawalnych polskich kulturystów, medalistą mistrzostwa świata Radkiem Słodkiewiczem.

 

Swój wieloletni konflikt w sportowej walce wreszcie zakończą znani z wielu aren MMA i programów telewizyjnych Paweł „Trybson” Trybała i Marcin Najman. Kontrowersyjny pięściarz zapowiada, że będzie to jego ostatnia walka w życiu, a jego rywal zamierza zgotować mu „odpowiednie” pożegnanie.

 

W trzeciej z głównych walk mistrz tuningu Greg Collins spotka się w klatce z zawodowym tancerzem Rafałem „Tito” Krylą.

 

Bilety w sprzedaży w serwisie eBilet.pl!

 

Bilety w sprzedaży w serwisie Abilet.pl!

 

Czas trwania walki: 3 rundy (po 3 minuty z przerwami 100-sekundowymi)

 

Zasady walki: znane z gal MMA (zapisane w przepisach "Unified Rules")

 

Gdzie obejrzeć transmisję gali FFF w Zielonej Górze?

 

Transmisja wydarzenia Free Fight Federation w sobotę 8 czerwca od godziny 19:00 w Polsacie Sport Fight, a od godziny 20:00 również w otwartym Polsacie!

Karolina Szostak/Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie