Kurek odchodzi z ONICO Warszawa!

Siatkówka
Kurek odchodzi z ONICO Warszawa!
fot. Cyfrasport

Bartosz Kurek szuka nowego klubu. Jak poinformowało ONICO Warszawa na swojej stronie internetowej, reprezentant Polski nie przedłużył kontraktu, który wygasł z końcem maja 2019 roku.

- Dziękujemy Bartkowi za wszystko, co zrobił dla klubu, kibiców i całej Warszawy. Każdy jego pobyt na parkiecie w barwach ONICO dostarczał widzom niesamowitych emocji, co dodatkowo motywowało nas do sięgania po najwyższe cele - powiedział prezes klubu Piotr Gacek.

 

- Negocjacje dotyczące przedłużenia umowy z zawodnikiem trwały od dawna. Jeszcze niedawno wszyscy - zarówno klub, jak i Bartek - byli przekonani, że parafowanie nowego kontraktu jest kwestią czasu. Byliśmy o krok od podpisania umowy, ale z niezależnych przyczyn nie udało nam się jej sfinalizować - dodał.

 

- Trzymamy kciuki za dalszy rozwój kariery sportowej Bartka i mamy nadzieję, że nasze drogi jeszcze się skrzyżują - zakończył Gacek.

Kurek trafił do ONICO Warszawa w grudniu 2018 roku. Wcześniej był zawodnikiem Stoczni Szczecin. Łącznie wystąpił w 15 spotkaniach, w których w sumie zdobył 266 punktów. Z klubem wywalczył srebrny medal mistrzostw Polski.

MC, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze