Najman: Nie prowokowałem, bo wyjdę wyjaśnić nasz konflikt w klatce

Sporty walki

Wyjątkowo spokojnie przebiegła ceremonia ważenia przed galą FFF z udziałem Marcina Najmana (1-3, 1 SUB) i Pawła "Trybsona" Trybały (4-3, 4 KO). - Nie prowokowałem, bo wyjdę wyjaśnić nasz konflikt w klatce - przyznał "El Testosteron".

Najman stwierdził, że jest zadowolony z organizacji gali FFF. Jego zdaniem wszystko zostało dopięte na ostatni guzik.

 

- Bardzo profesjonalna robota. Jestem pod dużym wrażeniem organizacji, pomysłu i zestawień, jakie się pojawiły. Jestem w tym biznesie kilkanaście lat i wszystko, co tutaj widzę, jest na najwyższym poziomie - ocenił.

 

Choć wszyscy spodziewali się intensywnego spotkania twarzą w twarz, Najman i Trybson spokojnie zareagowali na swój widok.

 

- Od kiedy ogłoszono termin tej walki, emocje ze mnie zeszły. Wiem, że on już mi nie ucieknie. Gdy padały pewne słowa i nie było konkretów w kwestii naszego pojedynku, sytuacja była dość niezręczna. Słowa nie mają już żadnego znaczenia. Trybson mówił, że będę leżał. Nie chcę tracić na to energii. W sobotę przemówią pięści. Życzę sobie tego, bo sprawy osobiste powinno się załatwiać w taki sposób - dodał.

 

40-letni zawodnik z Częstochowy ostatnie chwile przed pojedynkiem zamierza spędzić na koncentrowaniu się. 

 

- Czas na pełną koncentrację na zadaniu. Znam swoje ograniczenia, ale mam też mocne strony. Zrobię wszystko, żeby w sobotę sędzia wskazał mnie jako zwycięzcę tej walki - zakończył pięściarz. 

 

Wyniki ważenia:

 

-72 kg: Jakub Ciążyński (71,5 kg) - Paweł Jasionowicz (69 kg)
-75,5 kg: Patryk Kimuła (74,8 kg) - Jakub Kiesiak (75,1 kg)

-68 kg: Kamil Korzeniowski (68,6 kg) - Filip Bątkowski (67,9 kg)

-96 kg: Mateusz "Camaro" Stawski (84,5 kg) - Tomasz "Fit Dzik" Łomnicki (95,4 kg)
-80 kg: Rafał "Tito" Kryla (79,8 kg) - Greg Collins (78,8 kg)
open: Radosław Słodkiewicz (104,9 kg) - Krystian Pudzianowski (104,4 kg)
open: Paweł "Trybson" Trybała (96,9 kg) - Marcin "El Testosteron" Najman (109,5 kg)

 

O FFF

 

Wolność w walce dla wszystkich. Nieważne kim jesteś, kulturystą, tancerzem, strażakiem. Każdy ma prawo wejść do klatki i sprawdzić się w najtwardszej formule, jaką jest MMA. 8 czerwca, w hali MOSiR w Zielonej Górze na pewno nie zabraknie emocji, a karty walk zapowiadają się interesująco.

 

W walkach wieczoru pierwszej gali FFF, gwiazdor Disco Polo i młodszy brat najsilniejszego człowieka na świecie, Krystian Pudzianowski skrzyżuje rękawice z jednym z najbardziej rozpoznawalnych polskich kulturystów, medalistą mistrzostwa świata Radkiem Słodkiewiczem.

 

Swój wieloletni konflikt w sportowej walce wreszcie zakończą znani z wielu aren MMA i programów telewizyjnych Paweł „Trybson” Trybała i Marcin Najman. Kontrowersyjny pięściarz zapowiada, że będzie to jego ostatnia walka w życiu, a jego rywal zamierza zgotować mu „odpowiednie” pożegnanie.

 

W trzeciej z głównych walk mistrz tuningu Greg Collins spotka się w klatce z zawodowym tancerzem Rafałem „Tito” Krylą.

 

Bilety w sprzedaży w serwisie eBilet.pl!

 

Bilety w sprzedaży w serwisie Abilet.pl!

 

Transmisja wydarzenia Free Fight Federation w sobotę 8 czerwca od godziny 19:00 w Polsacie Sport Fight, a od godziny 20:00 również w otwartym Polsacie!

BS, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie