Specjaliści od pięknych bramek! Tak strzelają Macedończycy (WIDEO)

Piłka nożna

Macedonia Północna będzie pierwszym czerwcowym rywalem reprezentacji Polski w el. Euro 2020. Gorący teren w Skopje może sprawić Biało-Czerwonym mnóstwo problemów, a rywale wielokrotnie w ciągu ostatnich kilkunastu miesięcy udowadniali, że są zespołem dobrze rokującym. Przedstawiamy najpiękniejsze bramki Macedończyków w ostatnich miesiącach!

Goran Pandev i spółka bardzo pewnie triumfowali w swojej grupie Ligi Narodów, zachowując szansę na awans do Euro 2020 właśnie poprzez te rozgrywki. Aż pięć zwycięstw w sześciu spotkaniach robi wrażenie nawet mimo klasy rywali, z jakimi mierzyli się nasi piątkowi rywale.
 
Zespół ten ma także bardzo obiecujący start w samych eliminacjach do przyszłorocznych mistrzostw Europy. Pewne zwycięstwo z Łotwą oraz wyjazdowy remis ze Słowenią postawiły Macedonię Północną w świetnej pozycji wyjściowej przed kolejnymi spotkaniami.
 
Macedończycy od początku 2017 roku przegrali tylko dwa spotkania, oddając trzy punkty wyłącznie Hiszpanii (1:2) i Armenii (0:4). 
 
Wygrali aż dziewięć z ostatnich czternastu spotkań, a wiele z nich ozdobili pięknymi bramkami między innymi Elifa Elmasa, Aleksandara Trajkovskiego czy Enisa Bardhiego. Nie można oczywiście zapominać o groźnym Ezgjanie Alioskim oraz doświadczonym dyrygencie zespołu, doświadczonym Pandevie.
 
Mimo, że to Biało-Czerwoni są faworytem spotkania z Macedonią Północną, w Skopje Łukasz Fabiański będzie musiał mieć się na baczności. W oczy rzucają się przede wszystkim świetne rzuty wolne bite przez naszych najbliższych rywali.
 

Transmisja meczu Macedonia Północna - Polska od godziny 20:35 w Polsacie Sport. Spotkanie skomentują Mateusz Borek i Tomasz Hajto.

 

TERMINARZ I WYNIKI ELIMINACJI EURO 2020

ch, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze