Trybson zdradził, dlaczego nie było spięcia między nim a Najmanem

Sporty walki

- To już sama końcówka, w sobotę walczymy. Nie ma sensu psuć tej atmosfery - powiedział Paweł "Trybsona" Trybała (4-3, 4 KO) po ceremonii ważenia przed galą FFF.

Wszyscy spodziewali się, że między "Trybsonem" i jego rywalem Marcinem Najmanem (1-3, 1 SUB) dojdzie do starcia już podczas ważenia. Tymczasem panowie podeszli do wydarzenia bardzo spokojnie.

 

- Kibice chyba trochę przyzwyczaili się do awantur. To już sama końcówka, w sobotę walczymy. Nie ma sensu psuć tej atmosfery, ceremonii ważenia. Zachowajmy się jak faceci, wyjaśnijmy wszystko w ringu. Nie ma co się przekrzykiwać - ocenił Trybała.

 

Dla zawodnika trenowanego przez Mirosława Oknińskiego sobotni występ będzie pierwszym w wadze ciężkiej. Jak przyznał, brak konieczności zbijania wagi jest dla niego miłą odmianą w porównaniu do wcześniejszych okresów przygotowawczych. 

 

- To mój pierwszy pojedynek w kategorii ciężkiej. Mogłem sobie pozwolić na lody i inne przysmaki. Nie rozpędzałem się jednak za bardzo, bo chcę dobrze wyglądać i mieć odpowiednią kondycję. W przeszłości musiałem odmawiać sobie sporo rzeczy, zwłaszcza pod koniec okresu zbijania wagi - zdradził jeden z bohaterów walki wieczoru.

 

"Trybson" ostatnie godziny przed pojedynkiem spędzi przede wszystkim na odpoczynku i relaksie.

 

- Przespacerowałem się po pięknej Zielonej Górze. Byłem w ciekawych miejscach, odpocząłem. W piątek był czas na delikatny trening z trenerem, żeby się nie przemęczać. W sobotę relaks, ładowanie baterii i przebieżka po oktagonie, żeby poczuć się jak u siebie w domu - zakończył.

 

Wyniki ważenia:

 

-72 kg: Jakub Ciążyński (71,5 kg) - Paweł Jasionowicz (69 kg)
-75,5 kg: Patryk Kimuła (74,8 kg) - Jakub Kiesiak (75,1 kg)

-68 kg: Kamil Korzeniowski (68,6 kg) - Filip Bątkowski (67,9 kg)

-96 kg: Mateusz "Camaro" Stawski (84,5 kg) - Tomasz "Fit Dzik" Łomnicki (95,4 kg)
-80 kg: Rafał "Tito" Kryla (79,8 kg) - Greg Collins (78,8 kg)
open: Radosław Słodkiewicz (104,9 kg) - Krystian Pudzianowski (104,4 kg)
open: Paweł "Trybson" Trybała (96,9 kg) - Marcin "El Testosteron" Najman (109,5 kg)

 

O FFF

 

Wolność w walce dla wszystkich. Nieważne kim jesteś, kulturystą, tancerzem, strażakiem. Każdy ma prawo wejść do klatki i sprawdzić się w najtwardszej formule, jaką jest MMA. 8 czerwca, w hali MOSiR w Zielonej Górze na pewno nie zabraknie emocji, a karty walk zapowiadają się interesująco.

 

W walkach wieczoru pierwszej gali FFF, gwiazdor Disco Polo i młodszy brat najsilniejszego człowieka na świecie, Krystian Pudzianowski skrzyżuje rękawice z jednym z najbardziej rozpoznawalnych polskich kulturystów, medalistą mistrzostwa świata Radkiem Słodkiewiczem.

 

Swój wieloletni konflikt w sportowej walce wreszcie zakończą znani z wielu aren MMA i programów telewizyjnych Paweł „Trybson” Trybała i Marcin Najman. Kontrowersyjny pięściarz zapowiada, że będzie to jego ostatnia walka w życiu, a jego rywal zamierza zgotować mu „odpowiednie” pożegnanie.

 

W trzeciej z głównych walk mistrz tuningu Greg Collins spotka się w klatce z zawodowym tancerzem Rafałem „Tito” Krylą.

 

Bilety w sprzedaży w serwisie eBilet.pl!

 

Bilety w sprzedaży w serwisie Abilet.pl!

 

Transmisja wydarzenia Free Fight Federation w sobotę 8 czerwca od godziny 19:00 w Polsacie Sport Fight, a od godziny 20:00 również w otwartym Polsacie!

BS, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie