UFC 238: Kowalkiewicz błyszczała na face-to-face (WIDEO)

Sporty walki
UFC 238: Kowalkiewicz błyszczała na face-to-face (WIDEO)
fot. Youtube

Karolina Kowalkiewicz (12-4, 1 KO, 2 SUB) już w najbliższy weekend, w nocy z soboty na niedzielę, powróci do oktagonu największej organizacji MMA na świecie. Polka podczas gali UFC 238 w Chicago zmierzy się z Aleksą Grasso (10-2, 4 KO). Panie podczas tygodnia medialnego spojrzały sobie głęboko w oczy. Już tradycyjnie, Polka doskonale prezentowała się w nieco innej kreacji niż w tej, w której widzimy ją w klatce!

Kowalkiewicz wejdzie do oktagonu z serią dwóch porażek z rzędu. Taka sytuacja ma miejsce po raz drugi w karierze łodzianki. W ostatnich pojedynkach Kowalkiewicz musiała uznać wyższość Jessiki Andrade oraz Michelle Waterson. Jeśli liczy na utrzymanie pozycji w czołówce dywizji słomkowej, w sobotę musi powrócić na zwycięską ścieżkę.

 

Po drugiej stronie klatki zamelduje się Alexa Grasso. Zawodniczka z Guadalajary w organizacji UFC spisuje się ze zmiennym szczęściem – dwukrotnie wygrywała i tyle samo razy przegrywała. W ostatnim pojedynku w rekordzie zapisała porażkę, ale z rąk kreowanej na przyszłą mistrzynię Tatiany Suarez.

 

Panie spojrzały sobie głęboko w oczy podczas oficjalnego spotkania z mediami. W nieco innych kreacjach wzbudziły zainteresowanie męskiej części publiczności, ale w komentarzach zdecydowana większość kibiców zwraca uwagę na doskonały wygląd polskiej reprezentantki. Oby z taką łatwością przyszło zwycięstwo Kowalkiewicz także podczas gali UFC 238!

 

 

Transmisja gali UFC 238 z udziałem Karoliny Kowalkiewicz od godziny 2:00 w nocy z soboty na niedzielę w Polsacie Sport.

mt, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze