ATP Challenger w Poznaniu: Transmisja finału debla na Polsatsport.pl

Tenis
ATP Challenger w Poznaniu: Transmisja finału debla na Polsatsport.pl
fot. Materiały prasowe

W turnieju deblowym Challengera ATP Poznań Open rywalizowało pięciu Polaków. Dwie nasze pary odpadły już w pierwszej rundzie, a do półfinału dotarł Michał Dembek, grający w parze z Rumunem Florinem Margeą. Musieli oni jednak uznać wyższość rozstawionego z "trójką" duetu Andrea Vavassori i David Vega Hernandez. Transmisja finału debla z udziałem Włocha i Hiszpana oraz hiszpańsko-holenderskiej pary Pedro Martinez/Mark Vervoort od godziny 14:00 na Polsatsport.pl.

Pierwsza odsłona półfinałowego spotkania Dembka i Margeą była jednostronna. Polsko-rumuńska para popełniła wiele prostych błędów, z których Vavassori i Vega Hernandez skrzętnie korzystali. Ponadto Polak został dwukrotnie przełamany i pierwszy set zakończył się wynikiem 2:6. 

 

Zupełnie inny przebieg miała druga partia. Przy stanie 5:4 Dembek z Mergeą mieli aż cztery piłki setowe. Niestety nie wykorzystali ich, a o losach meczu decydował tie-break. Ten padł łupem włosko-hiszpańskiej pary, która wygrała 7:3.

 

– Nasi przeciwnicy doskonale serwowali, trudno było cokolwiek zrobić – mówił po meczu Polak.

 

W drugim półfinale gry deblowej para Pedro Martinez oraz Mark Vervoort pokonała Szwedów Andresa Siljestroma i Eliasa Ymera 4:6, 6:3, 10-2.

 

Transmisja finału debla Challengera ATP w Poznaniu o godzinie 14:00 na Polsatsport.pl.

 

WYNIKI TURNIEJU ATP CHALLENGER W POZNANIU

WŁ, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze