FFF: Pudzianowski rozbił rywala!

Sporty walki

Krystian Pudzianowski (1-0, 1 KO) nie mógł sobie wymarzyć lepszego debiutu! Na gali FFF w Zielonej Górze pokonał Radosława Słodkiewicza (0-1) przez TKO w drugiej rundzie.

W drugim najważniejszym pojedynku gali FFF doszło do konfrontacji Pudzianowskiego i Słodkiewicza. Gwiazdor disco polo od ponad dwóch lat regularnie odwiedza salę treningową, gdzie szlifuje swoje umiejętności w sportach walki. Dla mistrza świata w kulturystyce to nowe doświadczenie, ale... - Radek jak się za coś bierze, robi to na sto procent - mówił zawodnik KSW Roman Szymański, który przygotowywał go do tego pojedynku.

 

Razem wnieśli do klatki ponad 200 kilogramów. Było oczywiste, że jeden błąd może być bardzo kosztowny. Od początku każdy dawał z siebie wszystko i nie brakowało mocnych ciosów. W pierwszej rundzie nikt nie zadał jednak tego decydującego. 

 

W drugiej rundzie, chociaż obaj zawodnicy byli zmęczeni, wymieniali naprawdę mocne uderzenia. W pewnym momencie "Pudzian" obalił Słodkiewicza, zasypał go gradem ciosów i sędzia przerwał walkę!

MC, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie