FFF: Trybson - Najman. Wyniki i skróty walk

Sporty walki

Paweł Trybała (5-3, 5 KO) pokonał przed czasem Marcina Najmana (1-4, 1 SUB) w walce wieczoru gali FFF. "Trybson" skutecznie obalił "El Testosterona" i dokończył robotę mocnymi ciosami w parterze. Swój debiutancki pojedynek wygrał też między innymi Krystian Pudzianowski (1-0, 1 KO)

Wyniki gali FFF (Free Fight Federation):

 

open: Paweł "Trybson" Trybała pokonał Marcina "El Testosterona" Najmana przez TKO, runda 1


open: Krystian Pudzianowski pokonał Radosława Słodkiewicza przez TKO (ciosy w parterze), runda 2

-80 kg: Rafał "Tito" Kryla pokonał Grega Collinsa jednogłośną decyzją sędziów

-96 kg: Mateusz "Camaro" Stawski pokonał Tomasza "Fit Dzika" Łomnickiego przez TKO, runda 1
-68 kg: Filip Bątkowski pokonał Kamil Korzeniowskiego jednogłośną decyzją sędziów

 

-75,5 kg: Jakub Kiesiak pokonał Patryka Kimułę jednogłośną decyzją sędziów

 -72 kg: Paweł Jasionowicz pokonał Jakuba Ciążyńskiego przez TKO (ciosy w parterze), runda 2

BS, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl
Zapis relacji
Relacja zakończona

Dziękujemy za śledzenie naszej relacji i życzymy dobrej nocy!

Paweł "Trybson" Trybała pokonał Marcina "El Testosterona" Najmana przez TKO, runda 1

Warto nadmienić, że "El Testosteron" nie odklepał!

Paweł "Trybson" Trybała - Marcin "El Testosteron" Najman

1 RUNDA

40 sekund i po walce! "Trybson" ubił w parterze Najmana!

W narożniku "Trybsona" Mirosław Okniński, były trener... Marcina Najmana.

Czas na walkę wieczoru! Paweł "Trybson" Trybała kontra Marcin "El Testosteron" Najman!

FFF: Wskazówki dla Trybsona? Wszystkie klepania Najmana (WIDEO)

Podczas gali FFF (Free Fight Federation) wieloletni konflikt w klatce zakończą Marcin Najman (1-3, 1 SUB) oraz Paweł Trybała (4-3, 4 KO). Kontrowersyjny pięściarz do tej pory nie spisywał się najlepiej w MMA, a trzy jego przegrane walki zakończyły się... klepaniem. Czy te porażki El Testosterona będą cenną wskazówką dla Trybsona?

W studiu gościły żony zawodników, Eliza Trybała i Julita Najman. Żona "Trybsona" stwierdziła, że... może zawalczyć na drugiej gali FFF!

Trybson przed walką z Najmanem: Ja takich słów nie wybaczam

Dla Pawła Trybały sobotnie starcie z Marcinem Najmanem na gali FFF będzie doskonałą okazją, by zakończyć ich konflikt. - Obrażał mnie i mojego kolegę Szymona Kołeckiego. To mi się nie spodobało.

Krystian Pudzianowski pokonał Radosława Słodkiewicza przez TKO (ciosy w parterze), runda 2

Radosław Słodkiewicz - Krystian Pudzianowski

2 RUNDA

Choć obaj zawodnicy są już piekielnie zmęczeni, wymieniali w stójce naprawdę mocne ciosy! W drugiej części rundy "Pudzian" obalił Słodkiewicza. Uderzał ciosami i sędzia przerwał walkę! Zwycięski debiut młodszego z braci Pudzianowskich!

Radosław Słodkiewicz - Krystian Pudzianowski

1 RUNDA

Mocnym low kickiem trafił na początku "Pudzian", a po chwili obalił Słodkiewicza. Jego rywal szybko jednak wstał. Później panowie wymieniali ciosy w stójce. Przed nami druga runda - tego chyba nikt się nie spodziewał!

- Jeden hardkorowy cios i któryś z nich może paść! - ocenił Burneika.

W narożniku Pudzianowskiego - między innymi jego brat Mariusz i Anzor Anzhiev. Z kolei trenerem Słodkiewicza jest inny z zawodników KSW Roman Szymański.

- Wiem, co to znaczy charakter w debiutanckiej walce. Charakter będzie kluczowy i niech wygra lepszy! - zakończył starszy z braci Pudzianowskich.

- Jeśli Krystian przegra, nie mógłbym odrzucić oferty walki z Radkiem Słodkiewiczem! - dodał "Pudzian".

Czyżby panowie spotkali się w przyszłości w klatce?

- 100 sekund to bardzo dużo czasu na to, żeby się zregenerować. Zwłaszcza w wadze ciężkiej, gdzie wielkie chłopy potrzebują dotlenienia mięśni - ocenił "Pudzian" kwestię przerwy między rundami.

W studiu Mariusz Pudzianowski i Tomasz Słodkiewicz, bracia bohaterów najbliższej walki.

Słodkiewicz: Będzie trochę stresu

Radosław Słodkiewicz, który do tej pory odnosił sukcesy w kulturystyce, w sobotę zadebiutuje w MMA. - Na pewno będzie trochę stresu - powiedział przed walką z Krystianem Pudzianowskim na gali FFF w Zielonej Górze. Słodkiewicz jest mistrzem świata w kulturystyce. Od kilku miesięcy poświęcił się jednak całkowicie MMA, wylewając siódme poty na treningach.

Czas na ostrze grzmoty! Radosław Słodkiewicz kontra Krystian Pudzianowski!

FFF. Pudzianowski: Teraz to Mariusz musi wspierać mnie w narożniku

- Mariusz zaszczepił we mnie sporty siłowe. Teraz jego kolej na wspieranie mnie w narożniku - powiedział Krystian Pudzianowski.

- Jestem bardzo szczęśliwy, że wygrałem tę walkę. Dziękuję wszystkim za przygotowanie tej gali - powiedział "Tito".

Rafał "Tito" Kryla pokonał Grega Collinsa jednogłośną decyzją sędziów

Rafał "Tito" Kryla - Greg Collins

3 RUNDA

Celniej trafiał w tej rundzie Kryla. Tancerz umiejętnie kopał i widać było, że zachował więcej sił na ostatnie starcie. Czekamy na decyzję sędziów, choć wydaje się, że na przestrzeni całego pojedynku lepszy był "Tito".

Rafał "Tito" Kryla - Greg Collins

2 RUNDA

Trafił efektowną obrotówką na początku rundy "Tito"! W drugiej części starcia ruszył Collins, który skutecznie wyprowadził serię ciosów. Trudno wskazać, kto w tej rundzie był lepszy. Może któryś z nich rozstrzygnie kwestię wygranej w ostatnim starciu?

W narożniku Kryli między innymi Artur "Kornik" Sowiński, były mistrz KSW.

Rafał "Tito" Kryla - Greg Collins

1 RUNDA

Panowie przez większość rundy wymieniali ciosy w stójce. "Tito" obalił Collinsa, ale jego rywal szybko wstał z niekorzystnej pozycji. Wydaje się, że tancerz miał przewagę w otwierającym starciu i to na jego korzyść sędziowie zapiszą tę rundę.

- Collins już robi się wypompowany!" - ocenił "Hardkorowy Koksu".

Trzecia walka z karty głównej przed nami. Rafał "Tito" Kryla kontra Greg Collins!

- Będzie się działo! - zapowiedział Burneika.

Bohater FFF reanimował człowieka w drodze na galę

"Tito" w drodze do Zielonej Góry reanimował kierowcę, który zasłabł. Niestety - bez powodzenia. - Mieliśmy małą kolizję. Pan zasłabł w tirze i... umarł. Próbowaliśmy go reanimować, ale się nie udało. Pomagał nam pan z drugiego tira, wskoczyliśmy do środka...

Co mają wspólnego bohater FFF i Bale?

Greg Collins (0-0), który w sobotę zadebiutuje na gali FFF, na co dzień zajmuje się tuningiem samochodów. Wśród jego klientów znajduje się m.in. Gareth Bale. - Zagraniczne gwiazdy traktują wszystkich na równym poziomie - ocenił. Jego rywalem w Zielonej Górze będzie Rafał Tito Kryla (0-0).

Mateusz "Camaro" Stawski pokonał Tomasza "Fit Dzika" Łomnickiego przez TKO, runda 1

Mateusz "Camaro" Stawski - Tomasz "Fit Dzik" Łomnicki

1 RUNDA

Trafił mocno Stawski na początku! Potem inicjatywę przejął jednak zdecydowanie większy Łomnicki. "Fit Dzik" próbował duszenia, ale to "Camaro" trafił potężnymi ciosami i zakończył walkę przed czasem!

Przed nami walka Mateusz "Camaro" Stawski kontra Tomasz "Fit Dzik" Łomnicki. Kto będzie górą w tym starciu?!

- Pełen szacunek dla "Fit Dzika". Przez wszystkie cykle, w których zbijałem wagę, nie zrobiłem tyle, co on jednym odchudzaniem się - powiedział zawodnik KSW Roman Szymański, który jest gościem Karoliny Szostak i Reda w studiu.

FFF: Zapowiedź walki Camaro - Fit Dzik. W tej walce będzie tylko jeden dzik (WIDEO)

Podczas gali FFF (Free Fight Federation) już 8 czerwca do klatki po raz pierwszy w formule MMA wejdą Mateusz Camaro Stawski oraz Tomasz Fit Dzik Łomnicki. Czeka nas starcie przedstawiciela capoeiry z człowiekiem, który zrzucił ponad 100 kilogramów w zaledwie 30 miesięcy. Kto będzie górą? Zobaczcie zapowiedź tej walki!

Filip Bątkowski pokonał Kamil Korzeniowskiego jednogłośną decyzją sędziów

- Świetna walka. Nikt chyba nie spodziewał się takiego przebiegu - ocenił "Hardkorowy Koksu"

Kamil Korzeniowski - Filip Bątkowski

3 RUNDA

Niespodzianka na początku! Tym razem to Korzeniowski szybko obalił. Żołnierz podniósł pozycję i po chwili znalazł się na górze. Bątkowski próbował techniki kończącej, ale bez powodzenia. W przebiegu całego pojedynku, biorąc pod uwagę też odjęty punkt Korzeniowskiego, wydaje się, że Bątkowski wygra na punkty.

Kamil Korzeniowski - Filip Bątkowski

2 RUNDA

I znowu Bątkowski umiejętnie obalił Korzeniowskiego, tym razem na początku rundy. Żołnierz kontrolował strażaka w parterze, uderzając między innymi łokciami. Z pewnością na jego korzyść sędziowie zapisali to starcie.

- Cały czas coś się dzieje! - skomentował tę rundę Burneika.

Kamil Korzeniowski - Filip Bątkowski

1 RUNDA

Po kilkudziesięciu sekundach wymiany w stójce, Bątkowski udanie obalił swojego przeciwnika. Korzeniowski próbował się wydostać i po chwili udało mu się odwrócić pozycję. Mimo niekorzystnej pozycji, żołnierz uderzał łokciami z dołu. Sędzia Tomasz Bronder pod koniec rundy ukarał Korzeniowskiego za niedozwolony cios, co może być kluczowe dla punktacji tej walki!

Zaczynamy walki z karty głównej! Na początek Kamil Korzeniowski kontra Filip Bątkowski, czyli starcie strażaka z żołnierzem!

FFF: Zapowiedź walki Bątkowski - Korzeniowski

Filip Bątkowski kontra Kamil Korzeniowski, czyli niezwykle ciekawe zestawienie żołnierza i strażaka. Panowie zmierzą się 8 czerwca w hali CRS w Zielonej Górze podczas pierwszej gali FFF.

Pobierz aplikację Polsat Sport i bądź na bieżąco!

Pobierz aplikację Polsat Sport na swój telefon lub tablet i bądź na bieżąco z wydarzeniami sportowymi z całego świata. Wybierz sport, który Cię interesuje. Dodaj do Ulubionych wybranych sportowców, dyscypliny oraz zespoły i otrzymuj powiadomienia. Z nami zdążysz na każdy mecz! Ustaw przypomnienie przed planowaną transmisją i oglądaj spotkania na sportowych antenach telewizji Polsat.

FFF. Najman: Kiedyś walka z Trybsonem nie miałaby sensu. Teraz szanse są równe

Starcie Marcina Najmana z Trybsonem będzie ozdobą gali FFF, która odbędzie się w sobotę w Zielonej Górze. - Ta walka opiera się na emocjach. Kiedyś nie miałaby sensu, teraz szanse są równe - powiedział El Testosteron.

Jakub Kiesiak pokonał Patryka Kimułę jednogłośną decyzją sędziów

Patryk Kimuła - Jakub Kiesiak

3 RUNDA

Decydujące starcie, podobnie jak wcześniejsze, rozpoczęły się od mocnych kopnięć z obu stron. Zawodnicy byli już mocno zmęczeni i ciosy nie dochodziły już tak celnie, jak wcześniej.

Nie zazdrościmy sędziom - wytypowanie zwycięzcy w tym pojedynku jest naprawdę trudnym zadaniem!

Patryk Kimuła - Jakub Kiesiak

2 RUNDA

Druga runda także zaczęła się od wymian w stójce. Kiesiak nieźle kopnął na korpus Kimuły, który odpowiedział ciosami bokserskimi. Pod koniec kolanem próbował trafić Kiesiak, lecz jego rywal dotarł do końca rundy. Wszystko rozstrzygnie się w ostatnim starciu! 

Patryk Kimuła - Jakub Kiesiak

1 RUNDA

Panowie rozpoczęli starcie od mocnych kopnięć. Kimuła walczył z odwrotnej pozycji, czym delikatnie zaskoczył rywala. Przez całe starcie wymieniali się ciosami, jednak żaden z nich nie naruszył przeciwnika. W samej końcówce Kiesiak obalił Kimułę, ale nie zdążył dokończyć roboty. Czas na drugą rundę!

- W MMA duże znaczenia ma siła. Wiadomo, że 25-latek może być silniejszy od 18-latka. Nic nie jest jednak przesądzone - analizuje przyszłą walkę Okniński.

FFF: Jak będzie wyglądała transmisja? Kto zagości w studio?

W klatce zobaczymy m.in. znanego z programów rozrywkowych Pawła Trybsona Trybałę, kontrowersyjnego pięściarza Marcina Najmana czy brata najsilniejszego człowieka świata Krystiana Pudzianowskiego, a galę skomentuje Robert Hardkorowy Koksu Burneika. Kto jeszcze będzie obecny podczas wydarzenia w Zielonej Górze?

Druga walka przed nami. Patryk Kimuła zmierzy się z Jakubem Kiesiakiem.

Paweł Jasionowicz pokonał Jakuba Ciążyńskiego przez TKO (ciosy w parterze), runda 2

Jakub Ciążyński - Paweł Jasionowicz

2 RUNDA

W stójce przewagę miał Ciążyński, ale Jasionowicz znowu skutecznie go obalił. Ponownie trafiał mocnymi łokciami i sędzia przerwał pojedynek!

- Hardkorowo się działo - skomentował Burneika! 

Jakub Ciążyński - Paweł Jasionowicz

1 RUNDA

Ciążyński wykorzystywał przewagę warunków fizycznych i próbował wysokich kopnięć. Potem stracił jednak pozycję i Jasionowicz znalazł się na górze w parterze. Ciążyński próbował uciec, lecz jego przeciwnik uderzał mocnymi łokciami.

- Ciosy idą! Nie ma kanapeczek! - powiedział Burneika.

Czas na pierwszą walkę! Jakub Ciążyński kontra Paweł Jasionowicz!

Podczas premierowej gali FFF zawodnicy będą walczyć w... kwadratowej klatce!

FFF: Kwadratowa klatka i spikerka rodem z mangi! Jak będzie wyglądała gala?

Gala Free Fight Federation będzie nie tylko emocjonującym widowiskiem, jeśli chodzi o walki Pawła "Trybsona" Trybały z Marcinem Najmanem czy debiut Krystiana Pudzianowskiego w formule MMA. Organizatorzy zadbali bowiem o odpowiednią oprawę... Na gali FFF niezwykła będzie nawet klatka, która po raz pierwszy na naszej rodzimej scenie MMA przybierze kwadratowy kształt!

Kronika Walk #3: Mariusz Pudzianowski vs Marcin Najman (WIDEO)

Przypomnijcie sobie, jak wyglądał Marcina Najmana w MMA. Pięściarz zmierzył się na gali KSW 12 z Mariuszem Pudzianowskim!

- Będzie pompa. Będzie się działo! Pytanie, kiedy Najman odklepie?! - zapytał "Hardkorowy Koksu".

Pierwszym gościem w studiu był Mirosław Okniński. A teraz witamy Roberta Burneikę, który skomentuje dzisiejszą walkę!

Witamy w relacji na żywo z pierwszej gali FFF!

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie