Wyniki gali FFF (Free Fight Federation):

 

open: Paweł "Trybson" Trybała pokonał Marcina "El Testosterona" Najmana przez TKO, runda 1


open: Krystian Pudzianowski pokonał Radosława Słodkiewicza przez TKO (ciosy w parterze), runda 2

-80 kg: Rafał "Tito" Kryla pokonał Grega Collinsa jednogłośną decyzją sędziów

-96 kg: Mateusz "Camaro" Stawski pokonał Tomasza "Fit Dzika" Łomnickiego przez TKO, runda 1
-68 kg: Filip Bątkowski pokonał Kamil Korzeniowskiego jednogłośną decyzją sędziów

 

-75,5 kg: Jakub Kiesiak pokonał Patryka Kimułę jednogłośną decyzją sędziów

 -72 kg: Paweł Jasionowicz pokonał Jakuba Ciążyńskiego przez TKO (ciosy w parterze), runda 2

:
Zapis relacji

Witamy w relacji na żywo z pierwszej gali FFF!

Pierwszym gościem w studiu był Mirosław Okniński. A teraz witamy Roberta Burneikę, który skomentuje dzisiejszą walkę!

- Będzie pompa. Będzie się działo! Pytanie, kiedy Najman odklepie?! - zapytał "Hardkorowy Koksu".

Kronika Walk #3: Mariusz Pudzianowski vs Marcin Najman (WIDEO)

Przypomnijcie sobie, jak wyglądał Marcina Najmana w MMA. Pięściarz zmierzył się na gali KSW 12 z Mariuszem Pudzianowskim!

Podczas premierowej gali FFF zawodnicy będą walczyć w... kwadratowej klatce!

FFF: Kwadratowa klatka i spikerka rodem z mangi! Jak będzie wyglądała gala?

Gala Free Fight Federation będzie nie tylko emocjonującym widowiskiem, jeśli chodzi o walki Pawła "Trybsona" Trybały z Marcinem Najmanem czy debiut Krystiana Pudzianowskiego w formule MMA. Organizatorzy zadbali bowiem o odpowiednią oprawę... Na gali FFF niezwykła będzie nawet klatka, która po raz pierwszy na naszej rodzimej scenie MMA przybierze kwadratowy kształt!

Czas na pierwszą walkę! Jakub Ciążyński kontra Paweł Jasionowicz!

Jakub Ciążyński - Paweł Jasionowicz

1 RUNDA

Ciążyński wykorzystywał przewagę warunków fizycznych i próbował wysokich kopnięć. Potem stracił jednak pozycję i Jasionowicz znalazł się na górze w parterze. Ciążyński próbował uciec, lecz jego przeciwnik uderzał mocnymi łokciami.

- Ciosy idą! Nie ma kanapeczek! - powiedział Burneika.

Jakub Ciążyński - Paweł Jasionowicz

2 RUNDA

W stójce przewagę miał Ciążyński, ale Jasionowicz znowu skutecznie go obalił. Ponownie trafiał mocnymi łokciami i sędzia przerwał pojedynek!

- Hardkorowo się działo - skomentował Burneika! 

Paweł Jasionowicz pokonał Jakuba Ciążyńskiego przez TKO (ciosy w parterze), runda 2

Druga walka przed nami. Patryk Kimuła zmierzy się z Jakubem Kiesiakiem.

FFF: Jak będzie wyglądała transmisja? Kto zagości w studio?

W klatce zobaczymy m.in. znanego z programów rozrywkowych Pawła Trybsona Trybałę, kontrowersyjnego pięściarza Marcina Najmana czy brata najsilniejszego człowieka świata Krystiana Pudzianowskiego, a galę skomentuje Robert Hardkorowy Koksu Burneika. Kto jeszcze będzie obecny podczas wydarzenia w Zielonej Górze?

- W MMA duże znaczenia ma siła. Wiadomo, że 25-latek może być silniejszy od 18-latka. Nic nie jest jednak przesądzone - analizuje przyszłą walkę Okniński.

Patryk Kimuła - Jakub Kiesiak

1 RUNDA

Panowie rozpoczęli starcie od mocnych kopnięć. Kimuła walczył z odwrotnej pozycji, czym delikatnie zaskoczył rywala. Przez całe starcie wymieniali się ciosami, jednak żaden z nich nie naruszył przeciwnika. W samej końcówce Kiesiak obalił Kimułę, ale nie zdążył dokończyć roboty. Czas na drugą rundę!

Patryk Kimuła - Jakub Kiesiak

2 RUNDA

Druga runda także zaczęła się od wymian w stójce. Kiesiak nieźle kopnął na korpus Kimuły, który odpowiedział ciosami bokserskimi. Pod koniec kolanem próbował trafić Kiesiak, lecz jego rywal dotarł do końca rundy. Wszystko rozstrzygnie się w ostatnim starciu! 

Patryk Kimuła - Jakub Kiesiak

3 RUNDA

Decydujące starcie, podobnie jak wcześniejsze, rozpoczęły się od mocnych kopnięć z obu stron. Zawodnicy byli już mocno zmęczeni i ciosy nie dochodziły już tak celnie, jak wcześniej.

Nie zazdrościmy sędziom - wytypowanie zwycięzcy w tym pojedynku jest naprawdę trudnym zadaniem!

Jakub Kiesiak pokonał Patryka Kimułę jednogłośną decyzją sędziów

FFF. Najman: Kiedyś walka z Trybsonem nie miałaby sensu. Teraz szanse są równe

Starcie Marcina Najmana z Trybsonem będzie ozdobą gali FFF, która odbędzie się w sobotę w Zielonej Górze. - Ta walka opiera się na emocjach. Kiedyś nie miałaby sensu, teraz szanse są równe - powiedział El Testosteron.

Pobierz aplikację Polsat Sport i bądź na bieżąco!

Pobierz aplikację Polsat Sport na swój telefon lub tablet i bądź na bieżąco z wydarzeniami sportowymi z całego świata. Wybierz sport, który Cię interesuje. Dodaj do Ulubionych wybranych sportowców, dyscypliny oraz zespoły i otrzymuj powiadomienia. Z nami zdążysz na każdy mecz! Ustaw przypomnienie przed planowaną transmisją i oglądaj spotkania na sportowych antenach telewizji Polsat.

FFF: Zapowiedź walki Bątkowski - Korzeniowski

Filip Bątkowski kontra Kamil Korzeniowski, czyli niezwykle ciekawe zestawienie żołnierza i strażaka. Panowie zmierzą się 8 czerwca w hali CRS w Zielonej Górze podczas pierwszej gali FFF.

Zaczynamy walki z karty głównej! Na początek Kamil Korzeniowski kontra Filip Bątkowski, czyli starcie strażaka z żołnierzem!

Kamil Korzeniowski - Filip Bątkowski

1 RUNDA

Po kilkudziesięciu sekundach wymiany w stójce, Bątkowski udanie obalił swojego przeciwnika. Korzeniowski próbował się wydostać i po chwili udało mu się odwrócić pozycję. Mimo niekorzystnej pozycji, żołnierz uderzał łokciami z dołu. Sędzia Tomasz Bronder pod koniec rundy ukarał Korzeniowskiego za niedozwolony cios, co może być kluczowe dla punktacji tej walki!

Kamil Korzeniowski - Filip Bątkowski

2 RUNDA

I znowu Bątkowski umiejętnie obalił Korzeniowskiego, tym razem na początku rundy. Żołnierz kontrolował strażaka w parterze, uderzając między innymi łokciami. Z pewnością na jego korzyść sędziowie zapisali to starcie.

- Cały czas coś się dzieje! - skomentował tę rundę Burneika.

Kamil Korzeniowski - Filip Bątkowski

3 RUNDA

Niespodzianka na początku! Tym razem to Korzeniowski szybko obalił. Żołnierz podniósł pozycję i po chwili znalazł się na górze. Bątkowski próbował techniki kończącej, ale bez powodzenia. W przebiegu całego pojedynku, biorąc pod uwagę też odjęty punkt Korzeniowskiego, wydaje się, że Bątkowski wygra na punkty.

- Świetna walka. Nikt chyba nie spodziewał się takiego przebiegu - ocenił "Hardkorowy Koksu"

Filip Bątkowski pokonał Kamil Korzeniowskiego jednogłośną decyzją sędziów

FFF: Zapowiedź walki Camaro - Fit Dzik. W tej walce będzie tylko jeden dzik (WIDEO)

Podczas gali FFF (Free Fight Federation) już 8 czerwca do klatki po raz pierwszy w formule MMA wejdą Mateusz Camaro Stawski oraz Tomasz Fit Dzik Łomnicki. Czeka nas starcie przedstawiciela capoeiry z człowiekiem, który zrzucił ponad 100 kilogramów w zaledwie 30 miesięcy. Kto będzie górą? Zobaczcie zapowiedź tej walki!

- Pełen szacunek dla "Fit Dzika". Przez wszystkie cykle, w których zbijałem wagę, nie zrobiłem tyle, co on jednym odchudzaniem się - powiedział zawodnik KSW Roman Szymański, który jest gościem Karoliny Szostak i Reda w studiu.

Przed nami walka Mateusz "Camaro" Stawski kontra Tomasz "Fit Dzik" Łomnicki. Kto będzie górą w tym starciu?!

Mateusz "Camaro" Stawski - Tomasz "Fit Dzik" Łomnicki

1 RUNDA

Trafił mocno Stawski na początku! Potem inicjatywę przejął jednak zdecydowanie większy Łomnicki. "Fit Dzik" próbował duszenia, ale to "Camaro" trafił potężnymi ciosami i zakończył walkę przed czasem!

Mateusz "Camaro" Stawski pokonał Tomasza "Fit Dzika" Łomnickiego przez TKO, runda 1

Co mają wspólnego bohater FFF i Bale?

Greg Collins (0-0), który w sobotę zadebiutuje na gali FFF, na co dzień zajmuje się tuningiem samochodów. Wśród jego klientów znajduje się m.in. Gareth Bale. - Zagraniczne gwiazdy traktują wszystkich na równym poziomie - ocenił. Jego rywalem w Zielonej Górze będzie Rafał Tito Kryla (0-0).

Bohater FFF reanimował człowieka w drodze na galę

"Tito" w drodze do Zielonej Góry reanimował kierowcę, który zasłabł. Niestety - bez powodzenia. - Mieliśmy małą kolizję. Pan zasłabł w tirze i... umarł. Próbowaliśmy go reanimować, ale się nie udało. Pomagał nam pan z drugiego tira, wskoczyliśmy do środka...

Trzecia walka z karty głównej przed nami. Rafał "Tito" Kryla kontra Greg Collins!

- Będzie się działo! - zapowiedział Burneika.

Rafał "Tito" Kryla - Greg Collins

1 RUNDA

Panowie przez większość rundy wymieniali ciosy w stójce. "Tito" obalił Collinsa, ale jego rywal szybko wstał z niekorzystnej pozycji. Wydaje się, że tancerz miał przewagę w otwierającym starciu i to na jego korzyść sędziowie zapiszą tę rundę.

- Collins już robi się wypompowany!" - ocenił "Hardkorowy Koksu".

W narożniku Kryli między innymi Artur "Kornik" Sowiński, były mistrz KSW.

Rafał "Tito" Kryla - Greg Collins

2 RUNDA

Trafił efektowną obrotówką na początku rundy "Tito"! W drugiej części starcia ruszył Collins, który skutecznie wyprowadził serię ciosów. Trudno wskazać, kto w tej rundzie był lepszy. Może któryś z nich rozstrzygnie kwestię wygranej w ostatnim starciu?

Rafał "Tito" Kryla - Greg Collins

3 RUNDA

Celniej trafiał w tej rundzie Kryla. Tancerz umiejętnie kopał i widać było, że zachował więcej sił na ostatnie starcie. Czekamy na decyzję sędziów, choć wydaje się, że na przestrzeni całego pojedynku lepszy był "Tito".

Rafał "Tito" Kryla pokonał Grega Collinsa jednogłośną decyzją sędziów

- Jestem bardzo szczęśliwy, że wygrałem tę walkę. Dziękuję wszystkim za przygotowanie tej gali - powiedział "Tito".

FFF. Pudzianowski: Teraz to Mariusz musi wspierać mnie w narożniku

- Mariusz zaszczepił we mnie sporty siłowe. Teraz jego kolej na wspieranie mnie w narożniku - powiedział Krystian Pudzianowski.

Czas na ostrze grzmoty! Radosław Słodkiewicz kontra Krystian Pudzianowski!

Słodkiewicz: Będzie trochę stresu

Radosław Słodkiewicz, który do tej pory odnosił sukcesy w kulturystyce, w sobotę zadebiutuje w MMA. - Na pewno będzie trochę stresu - powiedział przed walką z Krystianem Pudzianowskim na gali FFF w Zielonej Górze. Słodkiewicz jest mistrzem świata w kulturystyce. Od kilku miesięcy poświęcił się jednak całkowicie MMA, wylewając siódme poty na treningach.

W studiu Mariusz Pudzianowski i Tomasz Słodkiewicz, bracia bohaterów najbliższej walki.

- 100 sekund to bardzo dużo czasu na to, żeby się zregenerować. Zwłaszcza w wadze ciężkiej, gdzie wielkie chłopy potrzebują dotlenienia mięśni - ocenił "Pudzian" kwestię przerwy między rundami.

- Jeśli Krystian przegra, nie mógłbym odrzucić oferty walki z Radkiem Słodkiewiczem! - dodał "Pudzian".

Czyżby panowie spotkali się w przyszłości w klatce?

- Wiem, co to znaczy charakter w debiutanckiej walce. Charakter będzie kluczowy i niech wygra lepszy! - zakończył starszy z braci Pudzianowskich.

W narożniku Pudzianowskiego - między innymi jego brat Mariusz i Anzor Anzhiev. Z kolei trenerem Słodkiewicza jest inny z zawodników KSW Roman Szymański.

Radosław Słodkiewicz - Krystian Pudzianowski

1 RUNDA

Mocnym low kickiem trafił na początku "Pudzian", a po chwili obalił Słodkiewicza. Jego rywal szybko jednak wstał. Później panowie wymieniali ciosy w stójce. Przed nami druga runda - tego chyba nikt się nie spodziewał!

- Jeden hardkorowy cios i któryś z nich może paść! - ocenił Burneika.

Radosław Słodkiewicz - Krystian Pudzianowski

2 RUNDA

Choć obaj zawodnicy są już piekielnie zmęczeni, wymieniali w stójce naprawdę mocne ciosy! W drugiej części rundy "Pudzian" obalił Słodkiewicza. Uderzał ciosami i sędzia przerwał walkę! Zwycięski debiut młodszego z braci Pudzianowskich!

Krystian Pudzianowski pokonał Radosława Słodkiewicza przez TKO (ciosy w parterze), runda 2

Trybson przed walką z Najmanem: Ja takich słów nie wybaczam

Dla Pawła Trybały sobotnie starcie z Marcinem Najmanem na gali FFF będzie doskonałą okazją, by zakończyć ich konflikt. - Obrażał mnie i mojego kolegę Szymona Kołeckiego. To mi się nie spodobało.

W studiu gościły żony zawodników, Eliza Trybała i Julita Najman. Żona "Trybsona" stwierdziła, że... może zawalczyć na drugiej gali FFF!

FFF: Wskazówki dla Trybsona? Wszystkie klepania Najmana (WIDEO)

Podczas gali FFF (Free Fight Federation) wieloletni konflikt w klatce zakończą Marcin Najman (1-3, 1 SUB) oraz Paweł Trybała (4-3, 4 KO). Kontrowersyjny pięściarz do tej pory nie spisywał się najlepiej w MMA, a trzy jego przegrane walki zakończyły się... klepaniem. Czy te porażki El Testosterona będą cenną wskazówką dla Trybsona?

Czas na walkę wieczoru! Paweł "Trybson" Trybała kontra Marcin "El Testosteron" Najman!

W narożniku "Trybsona" Mirosław Okniński, były trener... Marcina Najmana.

Paweł "Trybson" Trybała - Marcin "El Testosteron" Najman

1 RUNDA

40 sekund i po walce! "Trybson" ubił w parterze Najmana!

Warto nadmienić, że "El Testosteron" nie odklepał!

Paweł "Trybson" Trybała pokonał Marcina "El Testosterona" Najmana przez TKO, runda 1

Dziękujemy za śledzenie naszej relacji i życzymy dobrej nocy!