Kryla: Nie zawsze rywale muszą skakać sobie do gardeł

Sporty walki

- Nie zawsze rywale muszą skakać sobie do gardeł. Jak mamy coś wyjaśnić, zróbmy to w klatce - stwierdził Rafał Kryla po ważeniu przed galą FFF. W sobotę "Tito" w debiutanckiej walce zmierzy się z Gregiem Collinsem.

Kryla w swoim stylu podczas ważenia był spokojny i uśmiechnięty.

 

- Czułem mega pozytywną energię. Nie mogę się doczekać walki, jestem naładowany. Mam ochotę zrobić trening! Idziemy jednak odpocząć i w sobotę walka - powiedział.

 

Zarówno "Tito", jak i Collins od momentu ogłoszenia walki odnoszą się do siebie z szacunkiem. 

 

- Dwóch dżentelmenów wyjdzie do ringu, zrobią swoją robotę, a po wszystkim pójdą na piwo. Tak to sobie wyobrażam. Nie ma między nami złej krwi. Chcę sprawdzić swoje umiejętności i zobaczyć, na ile jestem wytrenowany. Jestem wrażliwym człowiekiem, czasami nerwowym. Potrafię jednak naładować się do walki. Wyjdę w dobrym humorze, skoncentrowany. Chcę zrobić to, co wypracowałem przez trzy miesiące - dodał.

 

Tancerz na wagę wniósł niecałe 80 kilogramów i zmieścił się w limicie.

 

- Nie musiałem trzymać diety. Jadłem zdrowo, trenowałem. Waga sama schodziła - zdradził.

 

Kryla ostatnie chwile przed walką zamierza wykorzystać na odpoczynek i rozruch.

 

- Znajomi z klubu są ze mną. Żona i córka będą mi kibicować w domu. Idę się naładować, dobrze zjeść, wyspać. Rano rozruch i czas na walkę - powiedział.

 

Wszyscy obserwujący ceremonię ważenia byli odrobinę zaskoczeni faktem, że między Marcinem Najmanem i "Trybsonem" nie doszło do starcia. 

 

- Trochę obawiałem się tego, że do czegoś między nimi dojdzie. Zapanowali jednak nad emocjami. Nie popieram buractwa. Jak mamy sobie coś wyjaśnić, zróbmy to w klatce. Poza ringiem trzeba pokazywać kulturę. Oglądają nas młodzi, starsi. Wypada być kulturalnym - zakończył.

 

Wyniki ważenia:

 

-72 kg: Jakub Ciążyński (71,5 kg) - Paweł Jasionowicz (69 kg)
-75,5 kg: Patryk Kimuła (74,8 kg) - Jakub Kiesiak (75,1 kg)

-68 kg: Kamil Korzeniowski (68,6 kg) - Filip Bątkowski (67,9 kg)

-96 kg: Mateusz "Camaro" Stawski (84,5 kg) - Tomasz "Fit Dzik" Łomnicki (95,4 kg)
-80 kg: Rafał "Tito" Kryla (79,8 kg) - Greg Collins (78,8 kg)
open: Radosław Słodkiewicz (104,9 kg) - Krystian Pudzianowski (104,4 kg)
open: Paweł "Trybson" Trybała (96,9 kg) - Marcin "El Testosteron" Najman (109,5 kg)

 

O FFF

 

Wolność w walce dla wszystkich. Nieważne kim jesteś, kulturystą, tancerzem, strażakiem. Każdy ma prawo wejść do klatki i sprawdzić się w najtwardszej formule, jaką jest MMA. 8 czerwca, w hali MOSiR w Zielonej Górze na pewno nie zabraknie emocji, a karty walk zapowiadają się interesująco.

 

W walkach wieczoru pierwszej gali FFF, gwiazdor Disco Polo i młodszy brat najsilniejszego człowieka na świecie, Krystian Pudzianowski skrzyżuje rękawice z jednym z najbardziej rozpoznawalnych polskich kulturystów, medalistą mistrzostwa świata Radkiem Słodkiewiczem.

 

Swój wieloletni konflikt w sportowej walce wreszcie zakończą znani z wielu aren MMA i programów telewizyjnych Paweł „Trybson” Trybała i Marcin Najman. Kontrowersyjny pięściarz zapowiada, że będzie to jego ostatnia walka w życiu, a jego rywal zamierza zgotować mu „odpowiednie” pożegnanie.

 

W trzeciej z głównych walk mistrz tuningu Greg Collins spotka się w klatce z zawodowym tancerzem Rafałem „Tito” Krylą.

 

Bilety w sprzedaży w serwisie eBilet.pl!

 

Bilety w sprzedaży w serwisie Abilet.pl!

 

Transmisja wydarzenia Free Fight Federation w sobotę 8 czerwca od godziny 19:00 w Polsacie Sport Fight, a od godziny 20:00 również w otwartym Polsacie!

BS, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie