Słodkiewicz: Będzie trochę stresu

Sporty walki

Radosław Słodkiewicz, który do tej pory odnosił sukcesy w kulturystyce, w sobotę zadebiutuje w MMA. - Na pewno będzie trochę stresu - powiedział przed walką z Krystianem Pudzianowskim na gali FFF w Zielonej Górze.

Słodkiewicz jest mistrzem świata w kulturystyce. Od kilku miesięcy poświęcił się jednak całkowicie MMA, wylewając siódme poty na treningach. Efekty zobaczymy już w sobotę.

 

- Na pewno będzie trochę stresu. Nie pomaga fakt, że jest telewizja i tyle osób obejrzy mój debiut. Dla mnie to zupełna nowość, więc jest to trochę sytuacja niekomfortowa. W kulturystyce czuję się pewnie. Jadąc na zawody wiem, że jestem w formie albo nie jestem w formie. Tutaj trudno mi powiedzieć, na ile się sprawdzę. Dlatego też jest to czynnik, który mnie stresuje - powiedział.

 

Kulturystyka i MMA to dwa zupełnie inne światy. Co za tym idzie, Słodkiewicz musiał kompletnie zmienić podejście.

 

- Trochę masy mięśniowej uciekło, z czego nie jestem za bardzo szczęśliwy. Wiadomo, taki wymóg. Treningi były inne i masa mięśniowa nie była moim priorytetem. Moi trenerzy są zadowoleni. (...) Wierzę, że to co mówią, to jest to i tak miało być - zauważył.

 

Transmisja wydarzenia Free Fight Federation w sobotę 8 czerwca od godziny 19:00 w Polsacie Sport Fight, a od godziny 20:00 również w otwartym Polsacie!

MC, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie