Dwie nowe zawodniczki w ekipie trenera Antigi

Siatkówka
Dwie nowe zawodniczki w ekipie trenera Antigi
fot. Cyfrasport

Developres Rzeszów podał nazwiska dwóch siatkarek, które w sezonie 2019/20 zagrają w tej drużynie na pozycji libero. Do klubu dołączyły Aleksandra Krzos oraz Daria Bąkowska.

Aleksandra Krzos to 29-letnia zawodniczka grająca na pozycji libero, która swoją karierę rozpoczynała w Gwardii Wrocław. Ma na swoim koncie wiele sukcesów klubowych. W latach 2012–15 grała w drużynie KPS Chemik Police z którym wywalczyła dwa mistrzostwa Polski oraz Puchar i Superpuchar Polski. Kolejnym klubem jaki reprezentowała był Polski Cukier Muszynianka Enea (2015/16), a w sezonie 2016/17 powróciła do Polic, gdzie wygrała dwa kolejne dwa tytuły mistrza Polski oraz dwa Puchary Polski. Ola jest wieloletnią reprezentantką Polski, swoje występy w kadrze rozpoczęła w 2015 roku. 
 
Daria Bąkowska to 28-letnia zawodniczka pochodząca z Lęborka. W trakcie kariery juniorskiej wielokrotnie stawała na podium mistrzostw Polski oraz była wybierana najbardziej wartościową zawodniczką turniejów finałowych. Daria od sezonu 2014-2016 reprezentowała barwy pierwszoligowego zespołu Budowlanych Toruń, z którymi zdobyła srebrny oraz brązowy medal I Ligi Kobiet. Kolejne dwa sezony 2017–19 spędziła w małopolskiej 7R Solna Wieliczka i tutaj również wywalczyła brązowy medal I Ligi Kobiet. Dla Bąkowskiej gra w Developresie SkyRes Rzeszów będzie debiutem w Lidze Siatkówki Kobiet. 
 
Klub z Rzeszowa poinformował również, że swe kontrakty na sezon 2019/20 przedłużyły Jelena Blagojević i Michaela Mlejnkova
RM, developres.rzeszow.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze