Hajto ocenił reprezentantów Polski. Najlepsi Fabiański, Glik i Piątek

Piłka nożna

Robert Lewandowski i spółka pewnie wygrali z Izraelem 4:0 w meczu eliminacji Euro 2020, dlatego mogli liczyć na wysokie noty ekspertów. Według Tomasza Hajty, najlepsi na boisku byli Łukasz Fabiański, Kamil Glik i Krzysztof Piątek.

To był popis Biało-Czerwonych. Na listę strzelców wpisali się kolejno Krzysztof Piątek, Robert Lewandowski, Kamil Grosicki i Damian Kądzior. Efektowne zwycięstwo sprawiło, że noty byłego reprezentanta Polski musiały być wysokie. Tak też się stało...

 

Oceny Tomasza Hajty: Łukasz Fabiański (8) - Tomasz Kędziora (7), Kamil Glik (8), Jan Bednarek (7), Bartosz Bereszyński (6) - Kamil Grosicki (7), Mateusz Klich (6), Grzegorz Krychowiak (7), Piotr Zieliński (6) - Krzysztof Piątek (8), Robert Lewandowski (7)

 

Roman Kołtoń był zaskoczony notą dla Piotra Zielińskiego. - Bereszyński taka sama nota jak Zieliński... - powiedział zdumiony. - Zielowi dałbym siedem albo siedem i pół. Wyżej bym go ocenił - dodał.

 

Biało-Czerwoni po czterech kolejkach mają o pięć punktów więcej od Izraela i o sześć od trzeciej w tabeli Austrii, która w poniedziałek pokonała w Skopje Macedonię Północną 4:1. W trzecim meczu tej grupy Słowenia rozgromiła w Rydze Łotwę 5:0.

 

WYNIKI I TABELE EL. EURO 2020

MC, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie