Justin Bieber wyzwał Toma Cruise'a do walki! Galę zorganizuje McGregor?

Sporty walki
Justin Bieber wyzwał Toma Cruise'a do walki! Galę zorganizuje McGregor?
fot. PAP

Rośnie zapotrzebowanie na pojedynki celebrytów w formule MMA, co możemy obserwować także na krajowym podwórku. Taki trend może pójść jeszcze dalej, czyżby do walki miały stanąć absolutne gwiazdy muzyki oraz kina? Justin Bieber właśnie wyzwał Toma Cruise'a, oznaczając przy tym szefa UFC, a do dyskusji włączył się gwiazdor organizacji, Conor McGregor! Czyżby nadchodziła prawdziwa rewolucja w sportach walki?

Celebryci coraz częściej szukają rozstrzygnięcia swoich sporów w formule sportowej, stawiając na MMA czy boks. Jakiś czas temu głośno było o sporze muzyków Chrisa Browna i Soulja Boya, który miał mieć swój finał w ringu bokserskim.
 
Tego typu zestawienia stają się coraz popularniejsze, także w Polsce - do ringu czy klatki wchodziło wielu muzyków czy postaci popkultury.
 
Na horyzoncie pojawiło się starcie Bieber kontra Cruise! 25-letni kanadyjski wokalista wyzwał 56-letnią już legendę kina za pomocą Twittera, oznaczając przy tym... Danę White'a, czyli szefa UFC!
 
"Chcę wyzwać Toma Cruise'a do walki w oktagonie. Tom, jeśli nie podejmiesz tej walki z powodu strachu, nigdy tego nie naprawisz. Kto chciałby podjąć się zestawienia takiej walki? Może Dana White?" - napisał Bieber, co spotkało się z ogromnym odzewem ze strony internautów i nie tylko.

Być może jesteśmy u progu największego z takich wydarzeń w historii. Czy zainteresowanie pojedynkiem Justina Biebera z Tomem Cruisem pobiłoby wszelkie rekordy oglądalności? Takiego zdania przynajmniej jest... McGregor, który zaproponował już organizację gali z takim zestawieniem.

 

"Jeśli Cruise czuje się na siłach, żeby przyjąć takie wyzwanie, chciałbym zająć się organizacją takiej gali. Czy ma on takie predyspozycje do walki, jakie oglądaliśmy w filmach z jego udziałem? Bądźcie gotowi!" - napisał na Twitterze Irlandczyk.

 

 

Czy nieznacznie wyższy autor hitów "Baby" czy "Let me love you" pokonałby o 31 lat starszego, popularnego Ethana Hunta z "Mission Impossible"?

ch, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze