Zieliński przed FEN 25: Teraz powinno być tylko lepiej!

Sporty walki

Adrian Zieliński (18-8, 5 KO, 6 SUB) na gali FEN 25 stoczy drugi pojedynek dla organizacji Fight Exclusive Night. 32-latek w pierwszym występie popisał się widowiskowym nokautem w walce z Kamilem Łebkowskim. W Ostródzie, już 15 czerwca, zmierzy się natomiast z Brazylijczykiem Fabiano Silvą de Conceicao (30-11-1, 11 KO, 12 SUB). - Pas jest dodatkową motywacją. Teraz będzie łatwiej - mówi Zieliński.

Reprezentant Berkut Arrachion Olsztyn w debiutanckiej walce dla organizacji Fight Exclusive Night stał się autorem najefektowniejszego nokautu ostatniego wydarzenia. Podczas gali FEN 24 w widowiskowy sposób posłał na deski Kamila Łebkowskiego.

 

- Bardzo przyjemnie wspominam walkę z Kamilem. Chciałem wygrać tę walkę, ale nie planowałem, że skończy się takim nokautem. Czułem się bardzo dobrze w trakcie walki i udało się zrealizować plan - opowiada reprezentant Berkut Arrachion Olsztyn.

 

32-latek powrócił na zwycięską ścieżkę i przerwał serię trzech porażek z rzędu. Zieliński po wygranej planuje toczyć tylko walki o najwyższe stawki. W stawce najbliższego pojedynku znajduje się pas mistrzowski kategorii piórkowej. Rywalem Polaka będzie Fabiano Silva de Conceicao.

 

- Wcześniej czułem presję, bo wiadomo, że w ostatnim czasie nie szło mi najlepiej. Teraz, po wygranej, udało się uspokoić sytuację. Cieszę się, że zawalczymy o pas i liczę, że przede mną już tylko walki mistrzowskie, pięciorundowe pojedynki - mówi Zieliński.

 

W załączonym materiale krótka wypowiedź Adriana Zielińskiego.

 

Transmisja gali FEN 25 w sobotę 16 czerwca od 19:00 w Polsacie Sport oraz Polsacie Sport Fight, od godziny 20:00 w Super Polsacie oraz od 22:00 w otwartym Polsacie.

mt, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze