Atak drużyny Developres Rzeszów w komplecie!

Siatkówka
Atak drużyny Developres Rzeszów w komplecie!
fot. Cyfrasport

Developres Rzeszów przedłużył kontrakt z atakującą Katarzyną Zaroślińską-Król. Ponadto klub podjął współpracę z nową atakującą – Tamarą Gałuchą.

Katarzyna Zaroślińska-Król to wszechstronnie uzdolniona zawodniczka – grała zarówno na przyjęciu, jak i na ataku, który ostatecznie wybrała jako swoją pozycję. Reprezentantka Polski – w 2006 roku otrzymała swoje pierwsze powołanie do kadry seniorek. Do jej największych sukcesów reprezentacyjnych zaliczyć można brązowy medal Ligi Europejskiej z 2014 roku i srebro Igrzysk Europejskich z 2015 roku.
 
"Smoku" zawodową karierę klubową rozpoczęła w 2006 roku w Legionowie. Później reprezentowała barwy takich drużyn jak m.in. Budowlani Łódź – Puchar Polski, MKS Dąbrowa Górnicza – brązowy i srebrny medal Mistrzostw Polski, dwa Puchary oraz dwa Superpuchary Polski czy Atom Trefl Sopot – dwa srebrne medale Mistrzostw Polski, Puchar Polski i srebrny medal Pucharu CEV. W sezonie 2016/17 przeniosła się do Chemika Police, z którym wywalczyła dwa złote medale Mistrzostw Polski oraz Puchar Polski. W sezonie 2018/19 z Developresem SkyRes Rzeszów zdobyła brązowy medal Mistrzostw Polski.
 
Tamara Gałucha (Kaliszuk) to 29-letnia siatkarka grająca na pozycji atakującej i przyjmującej. Swoją przygodę z siatkówką rozpoczęła w drużynie Truso Elbląg. Gałucha grała w takich klubach jak Gedania Żukowo,Trefl Sopot, PTPS Piła, PSPS Chemik Police, Jedynka Aleksandrów Łódzki, KS Pałac Bydgoszcz, Tauron MKS Dąbrowa Górnicza, Impel Wrocław. Ostatni sezon spędziła w Banku Pocztowym Pałac Bydgoszcz, z którym zajęła 6. miejsce w LSK. 
RM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze