EBL: Anwil Włocławek - Polski Cukier Toruń. Relacja i wynik na żywo

Koszykówka

W Energa Basket Lidze naszedł czas ostatecznych rozstrzygnięć. W szóstym meczu finału rozgrywek Anwil Włocławek podejmie Polski Cukier Toruń. Goście prowadzą w rywalizacji 3:2 i już w środowe popołudnie mogą zapewnić sobie mistrzowski tytuł. Relacja i wynik na żywo do godziny 17:30 na Polsatsport.pl.

W Energa Basket Lidze naszedł czas ostatecznych rozstrzygnięć. W szóstym meczu finału rozgrywek Anwil Włocławek podejmie Polski Cukier Toruń. W rywalizacji do czterech zwycięstw goście prowadzą 3:2 i już w środowe popołudnie mogą zapewnić sobie mistrzowski tytuł. Relacja i wynik na żywo do godziny 17:30 na Polsatsport.pl.

Drużyna Anwilu znalazła się pod ścianą. By marzyć o obronie tytułu, włocławianie muszą odnieść dwa zwycięstwa, co nie będzie łatwym zadaniem. W ostatnim meczu przegrali z Polskim Cukrem 74:70 i wiele wskazuje, że to torunianie są na najlepszej drodze, by cieszyć się z pierwszego mistrzostwa Polski.

Atutem włocławian w najbliższym meczu będzie atut własnej hali. Anwil będzie wspierany przez blisko cztery tysiące kibiców, co może być kluczowe w walce o wyrównanie wyniku rywalizacji. Zdają sobie z tego sprawę zawodnicy drużyny gości i podkreślają, że o wyniku zadecyduje lepsze przygotowanie fizyczne.

- Kto popełni mniej błędów, będzie mistrzem Polski. Prawda jest taka, że ciężko czymkolwiek się zaskoczyć. Musimy zrobić wszystko, żeby wykrzesać siły na środowe spotkanie. Tam chcemy zamknąć serię. Anwil nie będzie chciał jednak tego wypuścić, szczególnie przed własną publicznością - zaznacza rozgrywający Polskiego Cukru Toruń.

Relacja i wynik na żywo meczu Anwil Włocławek - Polski Cukier Toruń od godziny 17:30 na Polsatsport.pl

MM, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie