Słowiński: Jesteśmy dumni z osiągniętego wyniku

Piłka nożna

Zespół KP Łódź osiągnął w niedzielę największy sukces w klubowej historii polskiego beach soccera, grając w finale Ligi Mistrzów. Łodzianie nie sprostali w nim zespołowi S.C. Braga, przegrywając 0:6. Nagrodę dla najlepszego bramkarza tegorocznej edycji Ligi Mistrzów zdobył zawodnik KP Dariusz Słowiński.

Grzegorz Michalewski: Ta nagroda to dla Ciebie ogromny zaszczyt i wyróżnienie!

 

Na pewno. Cieszymy się z sukcesu całej drużyny. Rok temu mówiliśmy sobie, że trzecie miejsce w Europie jest nie do powtórzenia. Teraz zajęliśmy drugie – dla nas jest to coś niemożliwego. Jeszcze to do nas nie dociera. Teraz jak ochłoniemy i to wszystko już tak na spokojnie przeanalizujemy, to docenimy to co zrobiliśmy.

 

Półfinałowe starcie z hiszpańskim UD Levante trzymało w napięciu do samego końca. Ostatecznie wygraliście to spotkanie 2:1. Wspaniała postawa w defensywie, do tego świetna gra obu bramkarzy. Zarówno ty, jak i i Łukasz Świdnicki zagraliście perfekcyjnie.

 

Trener nakreślił nam taką taktykę, że właśnie tak mamy zagrać w defensywie i to zrealizowaliśmy. Cieszymy się, że udało nam się wygrać to spotkanie. Finał przegraliśmy wysoko z Bragą, ale jesteśmy dumni z osiągniętego wyniku.

 

Cała rozmowa z Dariuszem Słowińskim w załączonym materiale wideo.

Grzegorz Michalewski, BS, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze