Copa America: Gdzie dwóch się bije, tam nie ma gola! Fatalne pudło z 2. metrów (WIDEO)

Piłka nożna

Katarczycy stracili gola z Paragwajem już w 3. minucie z rzutu karnego, ale nie stracili za to rezonu w akcjach ofensywnych. Już po kwadransie goście z Azji mogli wyrównać, ale dwóch piłkarzy przeszkodziło sobie przy próbie wbicia piłki do pustej bramki z dwóch metrów!

Katar, podobnie jak Japonia, przyjechał na Copa America na zaproszenie CONMEBOL. Goście z Azji trafili do grupy B, wraz z Argentyną, Kolumbią i Paragwajem. To Paragwajczycy byli pierwszym rywalem Azjatów w mistrzostwach Ameryki Południowej i już od 3. minuty prowadzili po golu Oscara Cardozo z karnego.

 

Katarczycy, którzy są aktualnymi mistrzami Azji, ruszyli jednak do huraganowych ataków i w 16. minucie powinni doprowadzić do wyrównania. Po rożnym piłkę w kierunku dalszego słupka zagrał Hassan, a tam akcję zamykali jego koledzy. Niestety dla Kataru, i Almoez i Al Haydos chcieli wykończyć znakomite podanie od piłkarza z numerem trzecim i przeszkodzili sobie nawzajem. Do bramki wpadł jeden z graczy, ale piłka wyleciała za linię końcową!

 

Fatalne pudło w załączonym materiale wideo.

 

Wszystkie mecze Copa America 2019 na sportowych antenach Polsatu.

 

WYNIKI, TERMINARZ I TABELE COPA AMERICA 2019

psl, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze