Hitowa walka Wrzosek - Sarara już niedługo?

Sporty walki

Arkadiusz Wrzosek był gościem studia na gali FEN 25 w Ostródzie, gdzie zdradził plany na swoją przyszłość w organizacji. "Mierzę najwyżej, chcę walczyć ze światową czołówką. W tej chwili jest tylko jedno nazwisko, z którym chciałbym bronić pasa" - zapowiedział mistrz FEN.

Już 12 października we Wrocławiu odbędzie się gala FEN 26. Debiut w organizacji zaliczy Michał Turyński, a więc jeden z najbardziej uznanych wojowników K-1 w naszym kraju. 
 
Gościem studia na sobotniej gali z numerkiem "25" w Ostródzie był też obecny mistrz organizacji w tej formule, Arkadiusz Wrzosek, który szuka jak największych sportowych wyzwań.
 
- Żeby zostać najlepszym zawodnikiem na świecie, trzeba bić się z najlepszymi. W naszym kraju został mi jeden zawodnik, który jest uważany za ścisłą światową czołówkę, ma pasy różnych organizacji, między innymi DSF, która ostatnio zawiesiła działalność. Jeżeli mam bronić pasa, to tylko z innym mistrzem. Tomasz Sarara to jedyne nazwisko, z którym chciałbym się teraz zmierzyć. Nie chcę robić kroków wstecz. To osoba, która sportowo spełnia moja oczekiwania - powiedział Wrzosek.
 
Ciężko przewidywać, aby tak hitowe zestawienie znalazło się na karcie walk FEN 26: tam możemy być już pewni dwóch pojedynków mistrzowskich - w tym jeden K-1. 
 
Obok Andrzeja Grzebyka (rywala nie poznaliśmy) o pas kategorii średniej MMA, o tytuł mistrzowski dywizji półśredniej K-1 powalczą Dominik Zadora i Wojciech Wierzbicki.
 
Sarara po raz ostatni przed publicznością FEN wystąpił na gali z numerem "14". Pokonał wówczas Dennisa Stolzenbacha.
ch, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze