Reprezentant Polski poszedł w ślady kolegów i ożenił się

Piłka nożna
Reprezentant Polski poszedł w ślady kolegów i ożenił się
fot. Cyfrasport
Przemysław Frankowski (pierwszy z lewej).

W reprezentacji Polski zostało już coraz mniej kawalerów. Tej wiosny stan cywilny zmienili już Maciej Rybus, Krzysztof Piątek i Piotr Zieliński. Oprócz tej trójki, sakramentalne "tak" powiedział również Przemysław Frankowski. Skrzydłowy Chicago Fire poślubił swoją narzeczoną Aleksandrę Machaj, z którą od ponad roku ma syna.

W sobotę 15 czerwca dwaj reprezentanci Polski stanęli na ślubnym kobiercu. Bowiem Piotr Zieliński oraz Przemysław Frankowski wykorzystali pobyt w Polsce i ożenili się ze swoimi partnerkami.

 

Frankowski, który jest 7-krotnym reprezentantem Polski, od kilku lat tworzy parę z Aleksandrą Machaj. Głogowianka jest siostrą piłkarzy Mateusza i Bartosza Machajów. Wychowanek Lechii Gdańsk oświadczył się wybrance swego serca pod koniec 2017 roku. Natomiast w maju zeszłego roku na świat przyszło pierwsze dziecko pary - syn Jakub.

 

Na weselu świeżo upieczonych państwa Frankowskich bawił się m.in. trener Michał Probierz, którego 24-latek był podopiecznym podczas wspólnej pracy w Lechii i Jagiellonii. - Franiu, najlepszego z okazji ślubu dla Ciebie i Oli. Tylko dzięki swoje ciężkiej pracy jesteś w tym miejscu i wszystko przed Tobą. Miło, że byli piłkarze proszą byłego trenera na wesela - napisał na Twitterze obecny szkoleniowiec Cracovii w opisie do zdjęcia, które zamieścił wraz z piłkarzem.

Małżeństwo Frankowskich niebawem musi udać się do Stanów Zjednoczonych, ale nie w podróż poślubną. "Franek" i jego Chicago Fire w niedzielę rozegrają mecz 16. kolejki MLS z Realem Salt Lake City. W tym sezonie na amerykańskich boiskach rodowity gdańszczanin rozegrał 13 spotkań, w których strzelił jednego gola oraz zaliczył dwie asysty.

 

 
 
 
View this post on Instagram

#familytime 👌🏼☺️❤️

A post shared by 𝒜𝓁𝑒𝓀𝓈𝒶𝓃𝒹𝓇𝒶 𝐹𝓇𝒶𝓃𝓀𝑜𝓌𝓈𝓀𝒶 (@olaa_frankowska) on Jan 6, 2018 at 9:43am PST

 

 
 
 
View this post on Instagram

Z Najlepszym 🔝🔝🔝

A post shared by 𝒜𝓁𝑒𝓀𝓈𝒶𝓃𝒹𝓇𝒶 𝐹𝓇𝒶𝓃𝓀𝑜𝓌𝓈𝓀𝒶 (@olaa_frankowska) on Jun 5, 2017 at 10:48am PDT

 

A.J., Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze