Copa America: Argentyna - Paragwaj. Relacja i wynik na żywo

Piłka nożna
Copa America: Argentyna - Paragwaj. Relacja i wynik na żywo
fot. PAP

Argentyna zmierzy się z Paragwajem w drugiej kolejce grupy B Copa America. Więcej do udowodnienia mają dwukrotni mistrzowie świata, którzy zaliczyli falstart z Kolumbią (0:2). Pewne prowadzenie z Katarem roztrwonili Paragwajczycy, którzy zaledwie zremisowali (2:2). Relacja z meczu Argentyna - Paragwaj na Polsatsport.pl.

Argentyna doświadczyła dotkliwej porażki z Kolumbią, która mocno skomplikowała jej drogę do awansu z grupy B już na samym początku rozgrywek. Paragwaj wypuścił z rąk prowadzenie w meczu z Katarem i musiał zadowolić się remisem, chociaż prowadził już 2:0.

Trzon drużyny "La Albirroja" stanowią dwaj gracze - stoper Fabian Balbuena i środkowy pomocnik Miguel Almiron. Postawa tych piłkarzy w najbliższym spotkaniu będzie kluczowa w kontekście powstrzymania Lionela Messiego i pozostałych gwiazd.

Ustawienie z czterema obrońcami nie sprawdziło się z Kolumbią, dlatego można zakładać zmiany w tej formacji i grę trzema piłkarzami z tyłu, co znacznie zwiększyłoby możliwości w ofensywie.

Trener Eduardo Berizzo będzie chciał maksymalnie wykorzystać swojego głównego bombardiera - Oscara Cardozo, który wpisał się na listę strzelców w spotkaniu z Katarem. 

 

Relacja na żywo z meczu Argentyna - Paragwaj na Polsatsport.pl.

 

WYNIKI I TERMINARZ COPA AMERICA 2019

kl, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze