Copa America: Urugwaj - Japonia. Relacja i wynik na żywo

W nocy z czwartku na piątek zdecydowany lider grupy C, Urugwaj zagra z Japonią, która rozpoczęła Copa America w fatalny sposób. Zawodnicy Kraju Kwitnącej Wiśni zagrali obiecująco z Chile, jednak przegrali aż 0:4 - dla nich będzie to więc mecz o być albo nie być. Relacja i wynik na żywo z meczu Urugwaj - Japonia od godz. 1:00!

Jako jeden z głównych faworytów do końcowego triumfu w brazylijskiej imprezie, piłkarzy Urugwaju obiecująco rozpoczęli zmagania od wysokiego zwycięstwa z Ekwadorem. Do siatki trafiały gwiazdy zespołu, które trafiły z formą: obok gola samobójczego i trafienia Luisa Suareza, ozdobą spotkania były piękne trafienia Edinsona Cavaniego i Nicolasa Lodeiro.

Na drugim biegunie znalazła się reprezentacja Japonii, która na Copa America występuje gościnnie. Rezultat pierwszego spotkania w turnieju był taki sam co piątkowych rywali, jednak to Japończycy stanęli w polu przegranych...

Wynik spotkania z Chile nie odzwierciedla jednak przebiegu spotkania: zespół z Azji potrafił stwarzać sobie okazje bramkowe, jednak mocno zawiodła ich skuteczność. Chile do przerwy zdobyło jedną bramkę, a po przerwie dołożyło kolejne trzy.

Faworytem będą więc naturalnie podopieczni Oscara Tabareza, którzy jednak przegrali ostatnie spotkanie bezpośrednie z Japończykami 3:4. W 2018 roku na wypełnionym po brzegi Saitama Stadium triumfowali oni z wyżej notowanym rywalem po gradzie goli.

Relacja na żywo z meczu Urugwaj - Japonia od godz. 1:00.