Piłkarz Arsenalu na wybiegu! Nowa rola zdominuje futbol?

Piłka nożna
Piłkarz Arsenalu na wybiegu! Nowa rola zdominuje futbol?
fot. PAP

Miniony sezon był koszmarnym dla Hectora Bellerina, który stracił większość rozgrywek przez różne poważne kontuzje. Czy hiszpańskiego obrońcę zobaczymy od początku kolejnej kampanii na boisku? Na razie możemy oglądać go w zupełnie innej roli: 24-latek spełnia się w środowisku modowym, gdzie wziął udział w kolejnym ekskluzywnym pokazie!

Gdy tylko był w formie, dawał Arsenalowi Unaia Emery'ego bardzo dużo na prawej flance. Niestety, dwie poważne kontuzje wykluczyły hiszpańskiego obrońcę z większości sezonu 2018/2019. 
 
Jego pech był tak duży, że wracając na boisko po jednej kontuzji w styczniu, błyskawicznie nabawił się drugiej dużo poważniejszej - zerwał więzadło krzyżowe w hitowym meczu z Chelsea. Diagnoza była fatalna: dziewięć miesięcy przerwy nie tylko wykluczyły zawodnika z całej drugiej części sezonu, ale też zagroziły start kolejnych rozgrywek. Miniony sezon zakończył z łączną liczbą zaledwie 19 występów.
 
Bellerin nie siedzi jednak bezczynnie lecząc kontuzjowaną nogę, lecz realizuje się w innej materii: piłkarz mocno połączył swoją karierę z modą, czego skutkiem był między innymi udział w pokazie popularnej marki Louis Vuitton jako model.
 

To nie pierwsze powiązanie piłkarza z modą - od kilku miesięcy często publikuje on zdjęcia z różnych sesji. Znalazł się między innymi na okładce magazynu Vogue, a jego "stylówki" są zazwyczaj ekstrawaganckie i eksperymentalne.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 

In this months @britishvogue edition. My mum still can't believe it lol ❤

Post udostępniony przez Héctor Bellerín (@hectorbellerin) Mar 10, 2019 o 3:25 PDT

 

24-latek prawdopodobnie wiąże swoją przyszłość z modą po zakończeniu przygody z piłką nożną.
ch, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze