Warszawski klub chce pozyskać przed rozpoczęciem nowego sezonu zarówno skrzydłowego, jak i bocznego obrońcę. Wśród potencjalnych wzmocnień wymienia się nazwiska dwóch zagranicznych graczy - Novikovasa i Obradovicia.

 

Na początku tygodnia pojawiły się informacje, że Litwin miał już porozumieć się z władzami stołecznego klubu odnośnie indywidualnego kontraktu. Jednak Legia musi jeszcze ustalić szczegóły transakcji z Jagiellonią, która oczekuje za swoją gwiazdę kwotę odstępnego w wysokości 250-300 tysięcy euro.

 

Z kolei sytuacja Serba wydaje się być o wiele prostsza. Wraz z końcem czerwca kończy się jego kontrakt z Anderlechtem i jest do wzięcia za darmo. Obradovic miał dostać m.in. ofertę gry w swoim pierwszym klubie - Partizanie Belgrad oraz Arabii Saudyjskiej. Jednak blisko 31-latek nie jest podobno zainteresowany opuszczeniem Europy.

 

Co na temat wzmocnień w bocznych sektorach boiska sądzi Vuković? - Potrzebujemy graczy na te pozycje. Trudno powiedzieć, kto to będzie. Wymienieni gracze mają umiejętności, które pozwolą odnaleźć się w naszej drużynie, ale czy trafią do Legii? Zobaczymy - stwierdził w rozmowie z "Przeglądem Sportowym" trener stołecznej drużyny.